Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Спрямували на вибір професії

Спрямували на вибір професії

15:24, 02.01.18
326
Суспільство / Освіта
Спрямували  на вибір професіїНещодавно Тячівським районним центром зайнятості проведено профорієнтаційний захід для випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Тячів під назвою «Випускник», за участі представників навчальних закладів різних рівнів акредитації.
Серед присутніх також були – перший заступник голови Тячівської РДА М.М.Полажинець, директор Закарпатського обласного центру зайнятості – Ю.І.Фущич. Перед учнями виступили – декан факультету з іноземної філології ДВНЗ «УжНУ», член Національної спілки письменників України – М.М.Рошко, доцент кафедри політології і державного правління ДВНЗ «УжНУ» – В.С.Петрінко, аспірант ДВНЗ «УжНУ» – Р.Блажівська, заступник директора Закарпатського машинобудівного технікуму – С.В.Курман, заступник директора Тячівського професійного ліцею з навчально-виховної роботи – Ю.В.Балашова. Вони провели презентацію навчальних закладів, ознайомили учнівську молодь з умовами здобуття омріяних професій, розповіли про терміни навчання, кваліфікаційні перспективи, форми навчання, проживання в гуртожитку. Старшокласники мали нагоду переглянути цікаві відеоролики про життя студентів.
Також випускників було поінформовано про послуги служби зайнятості для учнівської молоді, ознайомлено з різними рівнями акредитації навчальних закладів, з найбільш затребуваними професіями на ринку праці регіону.
Як було зазначено, саме такі заходи, як акція «Випускник», сприяють формуванню у молоді особистого ставлення до професії, свідомому прийняттю рішення щодо її обрання, а також допоможуть реально підвищити престижність робітничих професій, які на сьогодні користуються попитом на ринку праці, розкрити можливості їх здобуття у відповідних навчальних закладах з подальшим працевлаштуванням.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Спрямували  на вибір професіїСпрямували  на вибір професіїСпрямували  на вибір професіїСпрямували  на вибір професіїСпрямували  на вибір професії
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.