Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Створюється Громадська організація «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща»

Створюється Громадська організація «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща»

08:41, 12.03.18
281
Суспільство
16 лютого в смт Усть-Чорна, у приміщенні Усть-Чорнянської селищної ради, відбулися установчі збори засновників громадської організації «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща».

У роботі зборів взяли активну участь керівники приватних деревообробних, лісозаготівельних підприємств та фізичні особи-підприємці усть-чорнянського куща.
На порядок денний зборів було внесене таке питання:
«Про утворення громадської організації із зазначенням мети та цілей діяльності Асоціації, прийняття рішення про найменування та затвердження Статуту».
Також обиралися керівні органи управління громадської організації.
На зборах були присутні 24 суб’єкти підприємницької діяльності лісозаготівлі та деревообробки.
Основною метою діяльності Асоціації є захист законних економічних, соціальних, виробничих, творчих, культурних, екологічних інтересів своїх членів; сприяння розв’язанню соціально-економічних проблем усть-чорнянського куща, розвитку малого та середнього бізнесу, працевлаштуванню місцевих жителів.
На установчих зборах обрано голову Громадської організації – Шимків Василя Богдановича, заступника голови Громадської організації – Гаргу Павла Андрійовича, а також правління організації в особі Куцина Василя Йосиповича, Юряка Володимира Юрійовича, Магаля Ігоря Михайловича, Руснака Олега Васильовича та Сойми Михайла Васильовича.
Особливу увагу при затвердженні Статуту звернули на членство в організації. Так, членами організації можуть бути громадяни України, що виконують вимоги Статуту Організації, проживають на території сіл Лопухово, Німецька Мокра, Руська Мокра, Красна, смт Усть-Чорна, займаються виробничою діяльністю в сфері лісозаготівлі, деревообробки, надання транспортних послуг з перевезення лісопродукції усть-чорнянського куща та беруть активну участь у її діяльності.
Дано доручення правлінню Асоціації в установлений законом термін зареєструвати громадську організацію «Асоціація лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща».
В.Шимків, головуючий установчих зборів.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.