Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Комунальному закладу «Місцева пожежна охорона в Тячівському районі» – 15 років

Комунальному закладу «Місцева пожежна охорона в Тячівському районі» – 15 років

10:06, 19.03.18
182
Суспільство / Надзвичайне
Комунальному закладу «Місцева пожежна охорона  в Тячівському районі» – 15 років10 березня 2003 р. на базі професійних частин селищ Солотвино, Тересви та Дубового було створено місцеві пожежні команди (МПО) за погодженням місцевого самоврядування та виконавчої влади для забезпечення пожежної безпеки на території, що входить до сфери її управління.

Основним завданням МПО є гасіння пожеж, рятування людей, надання допомоги в ліквідації наслідків аварій, катастроф, стихійного лиха, а також здійснення заходів із запобігання пожеж та нещасних випадків на них.
Згодом  МПО поповнилася й новими  пожежними командами: МПК-3 Нересниця, МПК-4 Чумалево та МПК-5 Угля. За сприяння органів місцевого самоврядування для вогнеборців було закуплено пожежні автомобілі АПЛ-40, ЗІЛ-131 та інвентар, створені належні умови для цілодобового чергування.
Впродовж 2003-2018 рр. пожежними загонами було здійснено 1830 виїздів на ліквідацію вогню та наслідків стихійних катастроф.
Днями з нагоди річниці створення КЗ «МПО у Тячівському районі» відбулася зустріч вогнеборців з керівництвом райдержадміністрації та районної ради, під час якої керівники пожежних загонів були нагороджені Почесними грамотами за сумлінне та добросовісне виконання своїх обов’язків (на фото зліва).
А вже 15 березня на базі МПК-1 Тересва проведено звітні профспілкові збори працівників МПО. Перед присутніми виступив зі звітом про проведену роботу начальник КЗ «Місцева пожежна охорона у Тячівському районі» Іван Сойма. Також було  нагороджено грамотами кращих працівників пожежних команд за мужність у боротьбі з вогняною стихією (на фото вгорі).
Слід відзначити, що за сприяння голови райради І.І.Фабриція та голови РДА В.Ю.Дем’янчука КЗ «МПО» отримує належне фінансування. Подяку колектив висловлює начальнику ДСНС в Закарпатській області Р.В.Гудаку та депутату обласної ради В.В.Федурцю, які повсякчас допомагають у технічному оснащенні вогнеборців.
Пожежні команди району від щирого серця висловлюють вдячність усім, хто допомагає у поліпшенні матеріально-технічної бази підрозділів КЗ «МПО».
І.Сойма, начальник КЗ «МПО».
 Комунальному закладу «Місцева пожежна охорона  в Тячівському районі» – 15 років
Комунальному закладу «Місцева пожежна охорона  в Тячівському районі» – 15 років
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.