Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » » Про призов на строкову військову службу офіцерів запасу

Про призов на строкову військову службу офіцерів запасу

09:15, 06.06.17
1627
Захист Вітчизни
Про призов на строкову військову службу офіцерів запасуМіністр оборони України генерал армії України Степан Полторак 30 травня 2017 року підписав наказ, який визначає порядок та умови призову на строкову військову службу офіцерів запасу у 2017 році, які закінчили військові кафедри вищих навчальних закладів України та отримали первинні офіцерські звання. Цей наказ, щойно підписаний, відправлений до Міністерства юстиції і після реєстрації набуде чинності.
Відповідно до наказу, на строкову офіцерську службу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військові кафедри, мають вищу освіту не нижче бакалавра і яким присвоєно первинне офіцерське звання.

«Відповідно до наказу Міністерства оборони України №170, строк військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців. За особами, призваними на військову службу осіб офіцерського складу, зберігається місце роботи, посада та середній заробіток за попереднім місцем роботи, вони користуються правами, пільгами і забезпечуються всіма видами забезпечення, що передбачені для осіб офіцерського складу, тобто грошовим забезпеченням за посадою, тобто від 9500 гривень», — уточнив військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату підполковник Ігор Тищук.
Особи, які отримають повістки з військкомату, зобов’язані у визначений термін прибути на пункти збору для проходження служби. У разі неявки без поважних причин, які мають бути документально підтверджені, громадяни несуть відповідальність у порядку, встановленому законом. Підставою для відкладення призову, відповідно до чинного законодавства, можуть бути сімейні обставини, стан здоров’я, відстрочка може надаватися для набуття освіти або для продовження трудової діяльності.
Військовий комісар підполковник Ігор Тищук уточнив, що метою призову офіцерів запасу згаданої категорії є укомплектування первинних офіцерських посад в небойових частинах та підрозділах забезпечення. «Підкреслюю – на посади у частинах, які виконують завдання в АТО, залучаються лише офіцери військової служби за контрактом», – зазначив Ігор Тищук.
Офіцери військової служби за призовом проходитимуть службу поза межами АТО у пунктах постійної дислокації військових частин та підрозділів.
– Вони (офіцери запасу) також можуть залучатися до служби в АТО, але лише в добровільному порядку і після укладення відповідного контракту, – наголосив підполковник.
Тячівський РВК.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».