Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
19-02-2018, 09:28 Вчимося доброті
» » » » » НАКАЗ військового комісара Тячівського районного військового комісаріату 19.07.2017 м. Тячів №46 Про призов громадян на строкову військову службу

НАКАЗ військового комісара Тячівського районного військового комісаріату 19.07.2017 м. Тячів №46 Про призов громадян на строкову військову службу

08:42, 24.07.17
1991
Захист Вітчизни / Важливо
 НАКАЗ військового  комісара Тячівського районного військового комісаріату 19.07.2017  м. Тячів  №46 Про призов громадян на строкову військову службуНа підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 7 липня 2017 року №178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України», на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 14 липня 2017 року № 359 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України», розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації від 19 липня 2017 року № 289 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України»;

 Наказую:
1. У серпні 2017 року  провести призов на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках.
3. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат не пізніше 1 серпня 2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Тячівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
5. На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій  та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
7. Наказ довести до міського голови, селищних та сільських голів, а також до керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності, розмістити в районних ЗМІ.
8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
І.ТИЩУК, підполковник, військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення