Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

РВК інформує

09:05, 28.08.17
1 553
Захист Вітчизни / Важливо
РВК інформуєДля громадян, які не вступили до ВНЗ
Продовжено терміни вступної кампанії до Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного (м. Львів).
За детальною інформацією звертатись до районних (міських) військових комісаріатів та за телефоном: 0312 2-06-73 (з’єднати з відділом комплектування).

Звертаємо увагу, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки №637 від 24.04.2017 р. «Про затвердження Умов прийому до Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у 2017 р.», згідно з внесеними змінами для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу, конкурсний бал множиться на коефіцієнт 1,02.
Документом, який підверджує право вступника на користування сільським коефіцієнтом, є Довідка про реєстрацію місця проживання особи, відповідно до п. 13 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 2 березня 2016 р. № 207.
Набір у ВДВ військову частину АО 284 (м. Львів) та А 2582 (м. Чернівці) та інші частини ВДВ
Міністр оборони підписав наказ щодо збільшення грошового забезпечення представників певних спеціальностей. Це стосується пілотів, десантників, спецназівців, танкістів, у першу чергу, механіків-водіїв та військовозобов’язаних інших напрямків, де на сьогоднішній день потрібна не лише чисельність, а й фахова підготовка і збільшення мотивації (не лише моральної) для якісного виконання обов’язків, покладених на вйськових державою.
Крім того, прийнято рішення збільшити рівень грошового утримання, доплати військовослужбовцям, які виконують військові обов’язки в зоні АТО. Президент України доручив підвищити утримання на першій лінії до 10 тис. грн. на місяць, на другій – до 4,5 тис. грн.
Відбудуться навчальні збори
В період з 29.08.17 по 27.09.17 на базі однієї з військових частин, які розташовані на території Закарпатської області, проводитимуться навчальні збори військовозобов’язаних підрозділів корпусу з резерву. За тими, хто призваний на навчальні збори, зберігається місце роботи, середньомісячна зарплата за кошти Міністерства оборони України, виплачується грошове забезапечення відповідно до займаної посади, на якій вони будуть проходити. Мета проведення зборів – підготовка військово-навчального резерву підрозділів територіальної оборони. За неприбуття законодавством України передбачено адміністративну та кримінальну відповідальінсть.
Для уточнення будь-яких питань щодо участі військовозобов’язаних у навчальних зборах звертатись до Тячівського райвійськкомату за адресою.: м. Тячів, вул. Незалежності, 49 (тел. : 098 902 1718).
* * *
Продовжується відбір на військову службу за контрактом.

Тячівський РВК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».