Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
19-02-2018, 09:28 Вчимося доброті
» » » » » Готуйтеся до призову на строкову військову службу

Готуйтеся до призову на строкову військову службу

09:25, 25.09.17
133
Захист Вітчизни / Важливо
Готуйтеся до призову  на строкову військову службуВідповідно до пункту 17 частини першої ст. 106 Конституції України та Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» на виконання Указу Президента України №44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» Тячівський районний військовий комісаріат розпочав заходи організації проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2017 року.

Призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного граничного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.
У ході підготовки до проведення призову посадовими особами військового комісаріату у вересні 2017 року проводиться медичний огляд, лікування, обстеження та всебічне вивчення призовників, які підлягають призову на строкову військову службу восени 2017 року.
Відправка молодого поповнення з районного військового комісаріату до військових частин розпочнеться з жовтня 2017 року. Призовники Тячівського районного військового комісаріату Закарпатської області поповнять ряди Збройних Сил України, Національної Гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту.
Крім того, інформую, що відповідно до п.8 ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані негайно з’явитися в пункт і в строк, визначені в повістці. У випадку, якщо за будь-яких обставин повіcтка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з початку відповідного чергового призову.
Призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку, буде оголошено у розшук, відносно них будуть застосовані заходи затримання та доставки до військового комісаріату, притягнення до відповідальності, встановленої законом.
Разом з тим акцентую увагу і підкреслюю, що відповідні органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані на вимогу військових комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до військових комісаріатів, забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом, у семиденний строк повідомляти районний військовий комісаріат про прийняття на роботу (навчання) та звільнення з роботи (навчання) призовників і військовозобов’язаних.
І.Тищук, військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату, підполковник.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення