Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Осінній призов до війська триває

Осінній призов до війська триває

15:36, 03.11.17
282
Захист Вітчизни
Осінній призов до війська триває Згідно Указу Президента України №44/2017 від 24.02.2017 р. оголошено призов на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2017року.
Відповідно ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»  на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Відповідно до Указу Президента України №44/2017 від 24.02.2017 р. відправленню у військові частини для проходження строкової військової служби підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Призовники, яким надійшла повістка Тячівського районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці.
У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.
Призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до районного військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік; керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів повинні забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.
У ході проведення чергового призову зміна місця військового обліку громадян призовного віку не допускається, за винятком підтверджених відповідними документами випадків, які передбачаються Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу».
Всі громадяни призовного віку, які мають право на відстрочку від призову, обов’язково повинні особисто прибути у військовий комісаріат для уточнення облікових даних, що підтверджують це право.
У разі неявки призовника без поважних причин за викликом районного (міського) військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.
Звертаю увагу!
Про всі випадки неприбуття  призовників для проходження призовної комісії без поважних причин районний військовий комісаріат повідомляє органи внутрішніх справ щодо їх розшуку.
Органи внутрішніх справ у встановленому законом порядку проводять розшук, затримання і доставку до районного військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання загального військового обов’язку.
З метою попередження з боку громадян призовного віку скоєння правопорушення, злочину, передбаченого ст. 335 Кримінального Кодексу України «Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу», пропоную всім особам віком від 18 до 27 років прибути на призовну дільницю Тячівського районного військового комісаріату за адресою: м. Тячів, вулиця Незалежності, 49 (телефон для довідок 3-34-34).
І.ТИЩУК, військовий комісар Тячівського РВК підполковник.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

На Тячівщині презентують «Пласт»
На Тячівщині презентують «Пласт» З ініціативи ГО «Єдність» та підтримки районної влади 29 березня, о 14.00 год. у залі Тячівського районного ЦДЮТ відбудеться  презентація Національної скаутської організації України «Пласт».
Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у заході.
ГО «Єдність».