Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Йому судилося пройти через війну

Йому судилося пройти через війну

11:06, 27.11.17
225
Захист Вітчизни
Йому судилося  пройти через війнуІванко був другим сином у сім’ї Марії Іванівни та Михайла Васильовича Бедеїв з Бедевлі. Василь, Микола, та Маринка – молодші. Отож завжди зі старшим братом Михайлом пам’ятали, що молодші беруть приклад з них і старалися   бути в усьому порядними. Діти Бедеїв змалечку привчені до праці, бо інакше на селі не можна. А ще з великою повагою ставилися до старших, старалися ні в чому не підвести, не зганьбити батьків.
Коли прийшла пора проходити строкову службу в рядах армії, Іван з радістю пішов виконувати свій громадянський обов’язок. Служив у Києві, повернувся звідти змужнілим, серйозним, з обміркованими поглядами на життя.

Та почалася антитерористична операція на сході України. Іванко у червні 2014 р. відправився туди, де треба було захищати рідну землю. Спочатку два тижні проходив військову підготовку у 51-й бригаді у Рівному, оволодіваючи навичкам старшого стрільця. Згодом – впродовж місяця у Залізній бригаді – 24 в Яворові біля Львова.
І ось східний кордон. Страшна війна. Де тільки не довелося побувати бедевлянцю! Пройшов усі гарячі точки: Іловайськ, Дебальцево, Краматорськ. Пережив немало: коли кулі свистіли над головою, зліва і справа, і друзі стікали кров’ю. Сепаратисти безжалісно убивали молодих українців. Іванові здавалося, що цей гуркіт, дзижчання куль, рев танків – це вічність…
Але він вижив. Лише в серці залишилася вічна туга і непоправний біль за тими, яким по 20, а вони більше не побачили сонця, не почули спів пташок…
Скупі чоловічі сльози котилися по обпаленому обличчю і німо рвалося питання: « Чому?...» Чому їх не дочекалися батьки, родини, діти, односельці? А відповіді так і нема. Тільки є туга і сум. І хоч повернувся Іван додому живий, не поранений – душа його болить. Зустрічаються з Михайлом Дарваєм з Тячева, бойовим побратимом, і згадують, як вони в 51-ій бригаді боронили Україну, як стояли на смерть за рідну землю під шаленими атаками градів і зловісним свистом куль.
Закінчив Іван Бедей службу в антитерористичній операції рівно через рік 22 червня 2015 року в с. Покровське Донецької області. Повернувся в рідну Бедевлю, працює.
Я щаслива, що маю такого мужнього брата, який відважно ніс службу, боронив рідну Україну від сепаратистів, від посягань на її незалежність і суверенітет.
Гордимось Тобою, Іванку! хочеться закінчити свою розповідь такими словами:
Живи, живи, герой й солдат,
За всіх, хто не прийшов назад
З святих і вічних…
І та земля, що прийняла до себе хлопців –
тепер також
Свята, свята – на всі століття і віка…

Твоя сестра Маринка Бедей.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».