Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Про призов громадян України на строкову військову службу восени 2018 р.

Про призов громадян України на строкову військову службу восени 2018 р.

16:17, 10.09.18
114
Захист Вітчизни / Важливо
Про призов громадян України на строкову військову службу восени 2018 р.З вересня 2018 року розпочинається призовна кампанія, а саме у Тячівському районному військовому комісаріаті працюватимуть медична та призовна комісій з метою визначення ступеню придатності громадян України призовного віку до проходження строкової військової служби. Оповіщення призовників (призовний вік з 18 до 27 років) про їх виклик у військовий комісаріат розпочато, органи місцевого самоврядування, тобто сільські та селищні ради, керівники підприємств, організацій та установ відповідні розпорядження військового комісара вже отримали.

Сам же осінній призов на строкову військову службу до лав Збройних Сил України стартує в жовтні 2018 року, тобто з жовтня починаються відправки призовників до підрозділів Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту через певні навчальні центри.
Перш за все, як військовий комісар, хотів би наголосити, що солдати строкової служби участі в операції об’єднаних сил (антитерористичній операції) не беруть – вони служать в місцях постійної дислокації військових підрозділів. Жодного призовника за період ООС (АТО) в зону військового конфлікту не відправлено. Якщо ж солдат-строковик має бажання служити за контрактом, то, відслуживши рік строкової служби, він має право написати про це рапорт. Лишень у такому випадку може опинитись у зоні бойових дій.
Звертаючись до призовників та їх батьків, запевняю, що юнаки, які з’явилися у військкомат за викликом,  будуть мати певні «преференції» – з вибору місця служби, виду та роду  військ.
Отже, призову  на строкову військову службу (тобто відправці до війська) підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку.
Ті ж, кому ще не виповнилось двадцяти, в ході призовної кампанії зобов’язані прибути у райвійськкомат, пройти медкомісію і отримати відстрочку. Хто проігнорує цю вимогу, потрапляє до категорії т.зв. «ухилістів», й на нього чекає розшук та примусова доставка у РВК органами Національної поліції України.
Першим етапом призовної кампанії є проходження всіма претендентами в «строковики» огляду стану здоров’я призовною медичною комісією.
У ході призовної кампанії, військовим комісаріатам буде ретельно вивчено особисті якості призовників (їх ділові, морально-психологічні якості, стан здоров’я, фізичний розвиток, освітню і спеціальну підготовку, сімейний стан).
Порядок надання відстрочки або звільнення від призову на строкову військову службу визначено статтями 17 та 18 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», після особистого прибуття до військкомату і проходження медичної комісії шляхом подання відповідної заяви на ім’я голови призовної комісії району.
Призовники, яким надійшла повістка на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці. До речі, оповіщення призовників проводиться повістками за підписом селищних та сільських голів, відповідним письмовим наказом керівника підприємства, організації чи установи та повісткою  військового комісара.
У випадку якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України (тобто до 10 жовтня 2018 року). Крім того, у ході проведення чергового призову зміна місця військового обліку громадян призовного віку не допускається, за винятком, підтверджених відповідними документами випадків (стаття 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
За порушення призовниками правил військового обліку, неприбуття у військовий комісаріат за викликом, ухилення від військової служби передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. У випадку неявки призовника без поважних причин у строки, встановлені військовим комісаріатом та вказані в повістці, до обласного збірного пункту для відправлення у військові частини карається обмеженням волі на строк до трьох років (ст. 335 Кримінального кодексу України). 
Якщо відомі факти про громадян, які ухиляються від призову на строкову військову службу та місце їх перебування, повідомляйте у Тячівський РВК. 
Отже, чекаємо всіх юнаків призовного віку у Тячівському районному військовому комісаріаті за адресою: м. Тячів, площа Незалежності, 49, тел. 3-34-34.
Ігор Тищук, військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату, підполковник.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.

Відбудеться виїзний прийом
Відбудеться виїзний прийомПовідомляємо, що 30.08.2018 р. спеціалісти управління проведуть виїзний прийом громадян у Нижньоапшанській сільській раді, де створено віддалене робоче місце з обслуговування громадян с.Нижня Апша та прилеглих населених пунктів. Будуть надаватись консультації щодо пенсійного забезпечення, порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, а також прийом заяв та документів майбутніх пенсіонерів, заяви про реєстрацію на веб-порталі ПФУ та СМС-інформування, замовлення довідок, заяви про надання довідки ОК-5 про нараховану заробітну плату, прийом анкет для оформлення пенсійного посвідчення.
Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Запрошуємо на міжнародний волейбольний турнір
Запрошуємо  на міжнародний волейбольний турнір25-26 серпня на території бази відпочинку «Слатіна» (смт Солотвино) відбудеться Міжнародний турнір з волейболу серед чоловіків та жінок з нагоди Дня незалежності України. У ньому візьмуть участь 16 команд з Румунії, Молдови та України. 
Урочисте відкриття турніру – 25 серпня о 10.00 за к.ч. Запрошуємо вболівальників на спортивне свято.
Оргкомітет.
Тячів відзначить День міста 15-16 вересня
Тячів відзначить День міста 15-16 вересняТаке рішення було прийняте на засіданні двадцять четвертої (позачергової) сесії Тячівської міської ради сьомого скликання, яке відбулося 26 липня.
Цьогоріч День Тячева та 689-у річницю від першої документальної згадки про місто святкуватимуть традиційно упродовж двох днів – 15-16 вересня. 
Вл. інф.
Розпочинається сезон полювання
Розпочинається сезон полювання4 серпня ц.р. розпочинається сезон полювання на дику птицю. Початок – о 18.00. Здійснювати полювання дозволяється за умови сплати членських внесків та наявності дозвільної і контрольної карток.
Ні пуху, ні пера!
В.Сойма, т.в.о. голови УТМР.