Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » 128-ма бригада запрошує на контрактну службу

128-ма бригада запрошує на контрактну службу

10:45, 12.11.18
1 037
Захист Вітчизни / Важливо
Командування 128-ої окремої гірсько-штурмової  Закарпатської бригади (м. Мукачево) оголошує набір громадян на військову службу за контрактом. Приймаються громадяни віком 18-60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

Військова служба за контрактом – це: гарантія стабільного грошового забезпечення (з 1 січня 2016 року – від 7 000 грн. – на посадах солдатів, від 8000 – на посадах сержантів та старшин, від 9500 – на офіцерських посадах); додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, одноразова грошова допомога при підписанні контракта, тощо); можливість зробити кар’єру; можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном; якісне безкоштовне медичне обслуговування; можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту); щорічна відпустка від 30 днів, крім щомісячного грошового забезпечення, при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення; право на отримання безкоштовного житла (прийнято рішення про виплату грошової компенсації за піднайом житла, в т.ч. солдатам та сержантам); право на пенсію після 25 років вислуги; інші соціальні гарантії, встановлені законами; служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.
Перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я; мають цивільну освіту за спорідненими військовими спеціальностями; мають високий рівень фізичної підготовленості.
Термін, на який підписується контракт, – від шести місяців до 3 років. Крім того, за бажанням військовозобов’язаного, можливе направлення для підписання контракту з будь-якою військовою частиною Збройних Сил України, в т.ч не бойовими (бази, арсенали, шпиталі, підрозділи фельд’єгерської служби тощо).
За додатковою інформацією звертатися до Тячівського районного військового комісаріату за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 49, тел. (050) 66-44-792.
І.ТИЩУК, військовий комісар Тячівського РВК, підполковник.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».