Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Із зернами віри у серцях

Із зернами віри у серцях

11:00, 12.02.18
262
Духовність
Із зернами віри у серцяхСелище Тересва з давніх-давен славиться духовним наслідуванням своїх предків. Народившись у віруючих сім’ях, де молитва була повсякденням, де дотримувалися Божих заповідей,  не переступався поріг власного будинку без молитовного звернення до Всевишнього, благаючи допомоги або захисту. Зростаючи в таких родинах, молоде покоління закладає в свої серця зерна віри, яке належно сприйнялося та оцінюється в нашому сьогоденні.
Рівнинний масив та гірська місцевість Тересви дозволили збудувати три православні храми: Свято-Михайлівський (настоятель протоієрей Іоанн Хрипта, другий священик протоієрей Алексій Шутко), Свято-Преображенський (настоятель ієрей Віталій Кошілка), Свято-Миколаївський (настоятель ієрей Михаїл Церкуник).


Кожен з названих священиків відповідально та досконало дотримується канонів православної церкви. Взаємодопомога та взаєморозуміння зблизило цих отців, щоб досягти мети у вирішенні духовного життя кожного тересвянця.
У цей важкий для нашої країни час, коли точиться братовбивча війна на сході, коли гинуть молоді хлопці, що захищають нашу державу, коли старше покоління залишилось без засобів до існування, доживаючи свій немічний вік при холоді та голоді, наші священнослужителі організовують та відправляють продуктові вантажі для їх підтримки, щоб вони не втратили віру у милість Господню. У години відчаю та зневіри, маленький промінчик людської доброти та вчасної допомоги проникає у нашу свідомість та вселяє надію на безмежне Господнє милосердя.
Люди шукають порятунку від безвиході та поневірянь у Всевишнього, поповнюючи своїм приходом церкви та монастирі, де їхня щира молитва та каяття знаходять невидиму доріжку до Божого благословення, де важкий духовний тягар звільняє їх від цієї ноші.
Крилоси дяків названих парафій доповнюють своїми піснеспівами ведення Богослужіння Віталій Тимощук, Василь Драч, Василь Степа, Іван Дупич, Олександр Чонка, Віталій Кушнір, Андрій Хромей.
Тамара Біркович, прихожанка православного храму смт Тересва.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення