Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Свято музики і танцю відбулося у Тячівському районному будинку культури

Свято музики і танцю відбулося у Тячівському районному будинку культури

15:00, 28.12.15
609
Події / Важливо
Свято музики і танцю відбулося у Тячівському районному будинку культури17 грудня у Тячівському районному будинку культури панував новорічний настрій, у фойє закладу з костюмами та різноманітними атрибутами метушилися працівники культури з багатьох населених пунктів. Всі готувалися до участі у заключному звітному концерті творчих колективів району – найважливішій події у житті культосвітніх працівників. Урочистий концерт пройшов під гаслом «Україна в нас одна», тож усі свої виступи учасники концерту присвятили рідному краю та неньці-Україні.
В актовій залі захід зібрав чималу аудиторію шанувальників музичного мистецтва. Серед почесних гостей, котрі прийшли привітати учасників звітного концерту – начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак, заступник голови районної ради Василь Кушілка, Тячівський міський голова, голова Тячівської об’єднаної громади Іван Ковач, в.о.заступника голови Тячівської РДА Василь Калинич та ін.
Слухачам було представлено все розмаїття жанрів – від народної до класичної ,сучасної музики, а також низка народних танців. Звітний концерт подарував глядачам можливість почути гру та спів талановитих музикантів та вокалістів – переможців місцевих та обласних конкурсів виконавської майстерності. Жоден виступ не залишив байдужим присутніх. Зокрема, програму підсумкового концерту творчих колективів Тячівщини складали виступи вокальних, інструментальних, хореографічних колективів шкіл мистецтв, народних вокальних ансамблів «Тисяночка» (смт.Буштино), «Вишиванка»(с.В-Лази), «Калинонька»(с.Нересниця). Свою програму представили й колективи народних троїстих музик родин Гудаків, Маньо, Шіманів, а також народного інструментального оркестру викладачів дитячих шкіл мистецтв району, колективів художньої самодіяльності, солістів та читців-декламаторів закладів культури сіл: Ганичі, Нижній Дубівець, Красна, Лопухово, Руське Поле, Новобарово, Терново, Широкий Луг, Угля, Кричево, Нижня Апша та ін.
Розпочав концерт народний інструментальний оркестр викладачів ДШМ району під керівництвом Едіти Петер. Виступ викладачів-наставників безперечно подарував масу задоволення учням та їхнім батькам і став хорошим поштовхом для маленьких вихованців, щоб продемонструвати й свої творчі здібності.
Зі сцени до присутніх звернулися ведучі концерту Інга Зизень та Микола Крегул. Вони ж і запросили   начальника відділу культури Тячівської РДА Василя Гудака для привітального слова. Насамперед Василь Антонович побажав усім творчим колективам та солістам успішно виступити, присутнім та керівництву району подякував за небайдужість та співпрацю, а також зичив усім благополуччя, миру та нових творчих і родинних здобутків.
З найкращими вітаннями та побажаннями долучилися заступник голови районної ради Василь Кушілка та міський голова, голова Тячівської об’єднаної громади Іван Ковач. Керівники подякували працівникам культури за високий рівень підготовки концерту, цікаві музичні номери та створену теплу, душевну атмосферу.
– Ваш професійний розвиток та процвітання – це запорука культури мешканців усього району, яка повинна проявлятися в усіх сферах нашого життя, – підсумував Василь Кушілка.
В рамках творчого звіту на високому організаційному рівні була представлена виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Перед концертом всі бажаючі мали можливість оглянути роботи майстрів та умільців району з різних видів мистецтва, а також роботи та малюнки учнів відділів образотворчого мистецтва ДШМ району. Зокрема, на виставці було представлено експонати з музеїв сіл Калини, Терново, Дулово, Грушево та  Велика Уголька.
Свято музики і мистецтва, яке подарували талановиті музиканти, учні та їхні викладачі, пройшло на високому рівні. Без сумніву, творчий підсумковий звіт працівників культосвітніх закладів вкотре продемонстрував, що культура району була і залишається невичерпним джерелом творчості, таланту і натхнення.
Ярина НЕМИРИЧ.
Свято музики і танцю відбулося у Тячівському районному будинку культури
Свято музики і танцю відбулося у Тячівському районному будинку культури
Свято музики і танцю відбулося у Тячівському районному будинку культури
Свято музики і танцю відбулося у Тячівському районному будинку культури
Свято музики і танцю відбулося у Тячівському районному будинку культури
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
У Хусті пройде персональна виставка талановитої майстрині з Тячівщини
У п’ятницю, 23 листопада, о 15.00 у Хустській міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки творчого доробку талановитої майстрині з Тячівщини Оксани Забелло під назвою «Барвисті крила осені».