Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
19-02-2018, 09:28 Вчимося доброті
» » » » » В гірські населені пункти прибули сучасні «швидкі»

В гірські населені пункти прибули сучасні «швидкі»

16:21, 29.09.17
253
Сільське життя / Здоров'я
В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»Питання забез­печення найнеобхідні­шими транспортними засобами та відповідним обладнанням є дуже важливим для якісного надання медичних послуг.

Особливо це стосується віддалених гірських населених пунктів району, які потерпають від бездоріжжя. Тож отри­мання нових спецавтомобілів – важли­вий крок у напрямку покра­щення медич­ного обслугову­вання місцевих мешканців.
Нещодавно дві сучасні «швидкі» направлено до станцій екстреної медичної допомоги, які знаходиться на базі Дубівської РЛ № 2 та Усть-Чорнянської міської лікарні.
Це стало важливою подією не лише для медичних працівників, а й мешканців населених пунктів. У ці заклади навідались голова Тячівської держадміністрації Василь Дем’янчук, начальник відділу охорони здоров’я РДА Іван Фабрицій, начальник станції екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірина Тиводар, депутат обласної ради Василь Федурцьо.
Автомобілі «швидкої» допомоги марки Citroen Jumper придбано за кошти позики Світового банку та співфінансування з обласного бюджету в рамках реалізації проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», який триватиме до 2020 року.
Щоб їх було доставлено у гірські села, посприяв і клопотав перед обласним керівництвом депутат Закарпатської облради і меценат Василь Федурцьо.
Як розповіла начальник станції екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірина Тиводар, швидкі карети оснащені відповідним обладнанням, де є дефібрилятор, монітор, кардіограф, дихальний апарат з кисневим балоном тощо. Це забезпечить надання невідкладної медичної допомоги та проведення реанімаційних заходів мешканцям гірських населених пунктів.
Начальник відділу охорони здоров’я РДА Іван Фабрицій наголосив: робиться чимало для матеріально-технічного забезпечення та осучаснення станції, щоб із запровадженням реформ у галузі охорони здоров’я її було доведено до європейського рівня, як і медицину загалом.
Звертаючись до присутніх, голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук підкреслив, що на сьогодні обласне керівництво в особі губернатора Геннадія Москаля приділяє особливу увагу розвитку гірської глибинки Тячівщини.
За останній період чимало робиться для покращення інфраструктури доріг, будівництва берегоукріплень, функціонування соціальних закладів, відродження культури тощо.
– Отримання сучасних, високопрохідних автомобілів екстреної медичної допомоги – це вагомий внесок в онов­лення автопарку санітарних машин ра­йону з метою покращення медичного об­слуговування населення, – сказав Василь Юрійович.
А те, наскільки вони є потрібними для гірської глибинки, підтвердили головний лікар Дубівської РЛ №2 Микола Бігунець та головний лікар Усть-Чорнянської міської лікарні Віктор Рішко, селищний голова Петро Костяк. Висловили вдячність всім, хто посприяв, аби надійшли «швидкі».
Учасників невеликого торжества привітав духовий оркестр Усть-Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Бейло Колчар).
До речі, Усть-Чорнянській лікарні надано ще й автомобіль марки «Нива». За доброю християнською традицією транспортні засоби було освячено місцевим священнослужителем.
Любов Немеш.
В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»В гірські населені пункти  прибули сучасні «швидкі»
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення