Створювати прекрасне можна за допомогою будь-яких підручних матеріалів. Картину не обов’язково малювати фарбами… Декому на допомогу приходять звичайні шматочки скла. І такі полотна насправді не менш ефектні, ніж олійний живопис.
Інна Качур – не художниця, але обожнює творчість. Вона переконана, що у мистецтві може знайти себе абсолютно кожен, просто потрібно відшукати щось своє. Хустянка зізнається, що працювати з крихким склом непросто, але цікаво. І кожна її робота вражає елегантністю та витонченістю.
Мистецтво цікавило завжди, зізнається Інна. Вона займається творчістю з дитинства, але фах обрала зовсім не творчий – вона економістка. Утім у вільний від основного заняття час дівчина вже чотири роки поспіль створює за допомогою шматочків скла картини. Техніку вона сама називає «вишиванням».
«Я мріяла стати художницею, але батьки вважали, що це – несерйозно. Закінчила університет, знайшла хорошу роботу, виконала їхнє бажання і зрозуміла, що потрібно шукати час і для того, до чого завжди лежала душа. Трохи малювала олійними фарбами, трохи займалася рукоділлям. Але одного разу у Інтернеті натрапила на цікавий майстер-клас. Там професійний митець показував тонкощі роботи зі склом. Зацікавилася, почала пробувати й сама. Тим більше, що великих вкладень техніка не потребує. Одразу почало виходити непогано. Ось і «підсіла». Уже чотири роки, як «вишиваю» склом натюрморти, пейзажі та абстрактні композиції», – поділилася думками вона.