Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » Департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА очолив Анатолій Пшеничний

Департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА очолив Анатолій Пшеничний

10:01, 16.11.20
116
Новини / Влада / Офіційно
З 11 листопада згідно розпорядження голови Закарпатської обласної державної адмiнiстрацiї вiд 10.11.2020 р. № 126-р директором департаменту охорони здоров’я Закарпатськоi ОДА призначено Пшеничного Анатолiя Олександровича.

Довідково: Анатолій Пшеничний народився 27 квітня 1985 року в м. Рибниця (Молдова). В 2002 р. після закінчення школи з відзнакою, вступив на медичний факультет до УжНУ, де навчався за спеціальністю «лікувальна справа», інтернатуру проходив за фахом – радіологія. З 2010 р. – завідувач рентгенологічного відділення.
З листопада 2011 р. пройшов конкурс на посаду заступника начальника відділу охорони здоров’я Міжгірської РДА, а з 2012 р. – начальник відділу. Із січня 2020 р. – генеральний директор КНП ЛПУ Міжгірська районна лікарня. У 2016 р. – закінчив УжНУ за спеціальністю «право». У 2019 р. – закінчив з відзнакою Національну академію державного управління і публічного адміністрування У 2019  р. – закінчив Львівську бізнес-школу Leaders for Health. Одружений. Разом із дружиною виховує 3 дітей.
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.