Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » Звернення

Звернення

08:51, 18.02.21
1 708
Новини / Офіційно / Важливо
Депутату Закарпатської обласної ради 8-го скликання
Федурцьо Василю Васильовичу
депутата Тячівської ОТГ (від політичної партії «За майбутнє» )
Члена  ГО «Закарпатське угорське товариство працівників охорони здоров’я»  
Тиводара  Ігора Михайловича

Прошу втрутитись у ситуацію, що склалася на території Закарпаття у зв’язку з дискримінаційними утисками з боку керівництва Тячівського регіонального відділення благодійного фонду «КМКС». Нас, громадян Тячівської ОТГ угорської національності, позбавлено фінансової допомоги, виплата якої здійснюється завдячуючи соціальній програмі благодійного фонду Габора Бетлена.
Підставою відмови в отримання вищеназваної допомоги стала наша участь у виборах до місцевих рад за партійними списками інших політичних сил.
Займаючи активну громадську позицію ми очікували адекватних дій з боку партії угорців України «КМКС», яка б відповідально підійшла до формування списків кандидатів в депутати рад, але підготовка списків відбувалася кулуарно, ніяких зборів або обговорень кандидатур не проходило. Відповідно, мені та іншим закарпатським угорцям були запропоновані місця у списках інших політичних партій, на що ми і дали згоду.
Але, як згодом стало відомо, нас позбавили щорічної фінансової благодійної допомоги. В складній економічній ситуації, спричиненій Covid-19, не отримали соціальної допомоги активні члени громадського суспільства –  лікарі, педагоги та інші представники інтелігенції, на яких покладено завдання якісного розвитку інфраструктур компактного проживання угорців.
Відповідно статей Конституції України 38, 70, 71, 76, 141 сутність виборчого права складає право громадян України вільно обиратися і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Ідентифікуючи себе угорцями, що проживають на території України, ми сподівалися, що благодійна допомога надавалася та буде надаватися з  метою сприяння та покращення рівня життя угорського населення. Ми маємо надію, що допомога, яка надавалася нам, не буде інструментом впливу та маніпуляції на свідомість. Своїми непродуманими діями «КМКС» підриває довіру між двома найбільшими національними общинами краю.
Просимо порушити дане питання на найближчому засіданні Закарпатської обласної ради.
 І.М.Тиводар

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.