Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Пенсійний фонд інформує

Пенсійний фонд інформує

11:34, 29.11.18
328
Важливо / Оголошення

Перевіряти сплату  страхових внесків, зарахування страхового стажу можна легко за допомогою Веб – порталу Пенсійного фонду України. Скористатися цією можливістю можна зареєструвавшись за допомогою цифрового електронного підпису, або звернувшись до будь-якого відділення Пенсійного фонду, де його фахівці допоможуть Вам і нададуть всі розяснення щодо роботи сервісу.


Зайшовши на сервіс, ви маєте можливість в розділі”Моя заробітна плата” переглянути всю накопичену інформацію з Державного реєстру застрахованих осіб про нараховану заробітну плату та переглянути відомості що враховуються для визнвчення пенсії у розрізі підприємств.

В розділі “Мій страховий стаж “ ви можете ознайомитися з даними щодо вашого страхового стажу та документами, які враховані під час встановлення стажу.

Також на ВЕБ- порталі ви маєте змогу подати   заяву - запит  на підготовку паперових документів, а саме :

  • виписки з системи персоніфікованого обліку;
  • виписки з пенсіної справи (для пенсіонерів);
  • виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників).

Якщо громадянин має електронне пенсійне посвідчення, то  може скористатися ним для отримання доступу до ресурсів ВЕБ-порталу.

 Електронні сервіси Пенсійного фонду – це зручно, доступно та ефективно. 

Тячівське ОУПФУ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.