Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Як використали кошти згідно районних цільових програм – звітували керівники

Як використали кошти згідно районних цільових програм – звітували керівники

08:24, 03.04.17
1 426
Тячівщина / Місцеве самоврядування
Як використали кошти згідно районних цільових програм – звітували керівникиМинулого понеділка у малому залі районної ради відбулося спільне засідання комісій з питань промислової політики, будівництва, транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства (голова І.Ю.Келемен); з питань міжнаціональних відносин, транскордонного співробітництва, духовного розвитку, культури, туризму та рекреації (В.І.Марина); з питань розвитку підприємництва, інвестиційної політики, торговельного та побутового обслуговування населення, праці та зайнятості (В.О.Погар); з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, розвитку села, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів (О.І.Руснак).
Роботою зібрання керував голова райради Василь Каганець.

Заходи, передбачені у програмах, виконані
Передусім, ряд керівників управлінь та відділів РДА прозвітували перед депутатами профільних комісій про виконання цільових програм у 2016 році.
Про реалізацію Програми розвитку малого підприємництва в районі на 2015-2016 роки вела мову спеціаліст відділу торгівлі та розвитку підприємництва РДА Тетяна Бугаєнко.
Про Програму забезпечення документування управлінської інформації, організації кадрового забезпечення державної служби та належної взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2016 рік йшлося у звіті начальника оргвідділу апарату РДА Євгенії Славної. Програмою було передбачено 195 тис. грн., з яких використали 70 тис. грн. – в основному, на поточні потреби працівників РДА, поштову кореспонденцію, передплату періодики, також придбали системний блок.
В.о. начальника відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій, туризму та рекреації управління економіки РДА Діана Мойш поінформувала про виконання Програми розвитку зовнішньоекономічних зв’язків, транскордонного співробітництва, інвестиційного іміджу, туризму та рекреації в районі на 2014-2016 роки. Кошти за програмою витрачали на організацію семінару-навчання з сільського туризму, участь у Дні Європи на українсько-словацькому кордоні, випуск рекламної продукції, зокрема, буклету «Тячівщина туристична» та ін.
Цього року заплановано випустити більше поліграфічної продукції про туристичну привабливість району чотирма мовами.
Про програми розвитку підрозділів місцевої пожежної охорони та забезпечення пожежної безпеки в районі на 2013-2017 роки, а також попередження надзвичайних ситуацій  звітував завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Василь Бокотей.
Зокрема, у 2016 році з 2,8 млн. грн., передбачених Програмою розвитку підрозділів МПО, використано на 94,5 тис. грн. більше – на заробітну плату та відрахування, оплату матеріалів, послуг та енергоносіїв.
За Програмою попередження надзвичайних ситуацій минулоріч було фактично використано 60 тис. грн. на придбання паливно-мастильних матеріалів, форми та взуття для пожежників.  
За Програмою матеріально-технічного забезпечення засобів для ліквідації і попередження наслідків надзвичайних ситуацій із запланованої на 2016 рік суми в 1 млн. 15 тис. грн. використано 964 тис. грн. – для виконання першочергових невідкладних робіт з ліквідації наслідків НС (регуляція русла р.Теребля в с.Кричево, розчистка русла р.Теребля в с.Вонігово).
Начальник Тячівського УСЗН Василь Бонка поінформував про виконання програм, спрямованих на соціальний захист незахищених категорій громадян та покращення матеріально-технічної бази управління.
Основні напрямки реалізації Програми розвитку культури і мистецтва в районі охарактеризував начальник відділу культури РДА Василь Гудак. Нею у 2016 році було передбачено 323 тис. грн., які були витрачені на організацію культурно-масових заходів у районі. Найбільше, 109 тис. грн. – на організацію районного свята «Проводи на полонину» у смт  Дубове.
Очільник районної ради порадив проводити більше культурних заходів для більшого залучення туристів. Василь Гудак наголосив, що у цьому мають бути зацікавлені й керівники органів місцевого самоврядування.
Про реалізацію районної цільової Програми «Власний дім» на 2016-2020 роки вела мову в.о. начальника відділу енергоефективності, житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА Катерина Фаловська. Так, минулоріч було прокредитовано 17 мешканців району на суму 752 тис. грн., 400 тис. грн. було виділено з районного бюджету. Василь Каганець додав, що ця програма реалізується у співпраці з Обласним фондом інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості (М.Андрусь). Невдовзі для зручності мешканців представник фонду матиме робоче місце у Тячеві, що сприятиме більш ефективній реалізації програми.
Як виконується Програма розвитку архівної справи в районі на 2016-2020 роки, поінформувала начальник архівного відділу РДА Тамара Муха. Згідно з документом, минулоріч було виділено 90 тис. грн., які витратили на придбання стелажів, меблів та інших матеріалів для облаштування нового приміщення у КП «Тиса». Також вела мову про реалізацію Програми діяльності та розвитку трудових архівів у районі на 2016-2010 роки.
Завідувач сектору інфраструктури РДА Іван Савула проаналізував, яким чином виконано Програму розвитку дорожньої інфраструктури в районі у 2016 році. За його словами, минулоріч на ремонт доріг загального користування місцевого значення було передбачено  50 млн. грн.: 10 млн. грн. з районного бюджету, 20 млн. грн. – з бюджетів місцевих рад, решту – з інших джерел. З них використали 32 млн. грн.: 13 млн. грн. з районного, 10 млн. грн. – з місцевих бюджетів та 8 млн. – з обласного та державного.
Цьогоріч на капітальні ремонти місцевих автошляхів планується закласти на 10 млн. грн. більше, ніж торік.: по 20 млн. грн. з районного, місцевих, обласного й державного бюджетів.
В обговоренні «дорожнього» питання взяв участь і директор філії «Тячіврайавтодор» ДП «Закарпатський облавтодор» Василь Варга. Відповідаючи на запитання депутатів, запевняв, що до якості асфальту дорожники не мають відношення, скаржився на стан техніки, яка до зими не протягне, та, як зазначив голова райради, Кабмін цьогоріч обіцяє виділити кошти на її модернізацію.    
Голова постійної депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, інвестиційної політики, торговельного та побутового обслуговування населення, праці та зайнятості Віктор Погар запропонував виділити на сесії райради кошти на поточний ремонт доріг загального користування місцевого значення, зокрема, в с.Криве – 50 тис. грн., с. Біловарці – 30 тис. грн. та с. Бедевля – 50 тис. грн.  
Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Юрій Дан відрапортував про виконання кількох програм щодо підтримки сільського господарства у районі та матеріально-технічного забезпечення відділу. Також просив депутатів підготувати звернення до обласної ради щодо підтримки аграріїв на обласному рівні, адже минулоріч область залишилась осторонь допомоги фермерам Тячівщини. Крім цього, пропонував рекомендувати місцевим радам вжити заходів щодо закріплення гірських пасовищ, які перебувають у власності держави, для випасу худоби влітку, враховуючи їх попередній розподіл між органами місцевого самоврядування.   
Були озвучені й звіти щодо виконання п’яти програм медикаментозного забезпечення окремих груп населення.   
Начальник відділу капітального будівництва, містобудування та архітектури РДА Оксана Маркова представила Програму забезпечення розроблення схеми планування території району на 2017-2018 роки, яку пропонується ухвалити депутатам райради.
Про основні питання сесії
Зрештою,  перейшли до обговорення порядку денного сесії. Зокрема, народні обранці планують заслухати звіти голови РДА Василя Дем’янчука (з текстом можна ознайомитись на сайті районної ради) та голови районної ради Василя Каганця. Про стан доріг у районі звітуватиме директор філії «Тячіврайавтодор» Василь Варга. Також обговорять питання раціонального використання полонинських випасів.
Про видатки – з уст головного фінансиста району
На засіданні сесії депутати затвердять та внесуть зміни до діючих програм і основне – внесуть зміни до районного бюджету на 2017 рік.
Про це детально інформував начальник фінансового управління РДА В’ячеслав Стойка. Зокрема, передбачено 5 млн. 450 тис. грн. спрямувати на капітальні ремонти доріг: 400 тис. грн. – вул.Центральна у с. Теребля, 500 тис. грн. – вул. Центральна у с.Терново, по 400 тис. грн. – вул. Українська в с. Тарасівка, вул. Центральна в с. Широкий Луг, вул. Центральна в с. Глибокий Потік, вул. Волошина в с.Бедевля, 700 тис. грн. – вул. Центральна в с. Топчино, 1 млн. грн. – на капремонт ділянки вул. Заводської в смт Дубове, 400 тис. грн. – вул. Партизанська в с. Лопухово (за роботи, виконані минулого року). Крім цього, 995 тис. грн. планується спрямувати на потреби медицини, зокрема, 295 тис. грн. –  на  потреби Тячівської РЛ №1, на ремонт покрівлі Вонігівської АЗПСМ – 200 тис. грн., 500 тис. грн. – на облаштування реєстратури за сучасними вимогами у КЗ «Тячівська районна поліклініка».
Також передбачено виділити 400 тис. грн. як співфінансування на дорогу, яка з’єднає Тячівську та Вільхівську громади через с. Раково та с. Округла. Заплановано й фінансування розчистки русла р. Граблик в смт Усть-Чорна, ремонту берегоукріплень на р. Тересва в с. Ганичі та с. Калини. 200 тис. грн. виділять на заміну вікон та дверей у Грушівському ДНЗ, 130 тис. грн. – на поточний ремонт ДНЗ «Ластівка» в смт Буштино.
Також допоможуть дотацією сільським радам, які не забезпечують себе коштами на управління. 300 тис. грн. планують виділити на Програму боротьби зі злочинністю та забезпечення громадського порядку – для придбання центрального серверу для систем відеоспостереження та автомобілів для груп швидкого реагування Тячівського відділу поліції.
Крім цього,  передбачено прийняти ряд звернень до керівництва держави, розглянути низку майнових та інших питань.  
Пропозиції, висловлені на спільному засіданні комісій, будуть враховані при розгляді питань на засіданні сесії.
Наталія Маджара.
Як використали кошти згідно районних цільових програм – звітували керівникиЯк використали кошти згідно районних цільових програм – звітували керівники
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.