Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Дорозі єднання двох громад – бути!

Дорозі єднання двох громад – бути!

08:38, 24.04.17
399
Тячівщина
Дорозі єднання двох громад – бути!Приємною звісткою стала для читачів «Дружби» інформація про те, що незабаром з’явиться ще один маршрут, який з’єднає Вільховецьку і Тячівську громади завдяки будівництву дороги з с. Ракове до Округлої і до райцентру. Передбачена сума з коштів співфінансування з різних джерел надходжень дозволить вирішити ряд важливих проблем. По-перше, з введенням нової автодороги знизиться інтенсивність автопотоку машин на ділянці маршруту Нересниця – Бедевля. По-друге, скоротиться шлях на 8-9 км для численних власників транспорту з усієї углянської долини. Навіть мешканцям Колодного буде зручніше добиратися до райцентру через Ракове, ніж об’їздом на Тереблю. Одним словом, це позитивно вирішує інтереси близько 18-20 тисяч громадян.

Само собою, новостворена дорога стане у великій нагоді мешканцям Округлої, адже вирішить проблему сполучення з райцентром, де більше можливостей для трудовлаштування. Окрім цього, й зелений туризм на місцях зможе працювати з новою силою. Такої незайманої людиною природи, яка збереглася між Раковим і Округлою, більше ніде й не побачиш. Це справжня райська долина, оточена горами, з цілющою водою, що чекає на інвесторів, котрі її б освоїли під оздоровниці.
Увагу приїжджих приверне ще немало цікавинок. У давнину в селі Округла компактно проживали угорці, було декілька соляних шахт. У місцевій церкві на видному місці знаходиться цікавий атрибут епохи середньовіччя від ордену святого Франциска. Історик за фахом, директор місцевої школи Віталій Джурджа зібрав цікавий краєзнавчий матеріал з історії Округлої для майбутнього музею. Угорські туристи, які відвідують Тячів, мали б нагоду завітати й у це старовинне село.
Одним словом, будівництво нової дороги в майбутньому дасть позитивні результати. Відрадно, що у зв’язку зі значним збільшенням автотранспортних засобів влада на місцях працює на випередження проблем.
М.Савчук, педагог-пенсіонер Рунівської ЗОШ І-ІІ ст.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.