Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Фахівці-правники консультували громадян

Фахівці-правники консультували громадян

15:18, 03.05.17
375
Тячівщина
Фахівці-правники  консультували громадян20 квітня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець, начальник Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Руслана Натуркач, заступник начальника відділу Тячівського бюро правової допомоги Неля Паращинець та головний спеціаліст відділу Іван Тиводар провели спільний прийом громадян на базі Тячівського бюро правової допомоги.

Фахівці проінформували відвідувачів з найрізноманітніших правових питань, серед яких, зокрема, повернення коштів за облігацію державного цільового займу для отримання автомобіля, повернення коштів, сплачених при участі в програмі придбання автомобіля у групах, захоплення житлового будинку, невиплата допомоги по догляду за дитиною, питання, що стосуються приватизації земельних ділянок, а також норм безоплатного отримання земельних ділянок у власність та строків розгляду відповідних звернень до органів місцевого самоврядування.
Особам, які потребують вторинної правової допомоги, було роз’яснено порядок її отримання, перелік документів, необхідних для підтвердження категорії суб’єкта права на отримання БВПД. Крім того, Василь Попадинець наголосив про можливість, за необхідності, виїзду мобільної групи для прийому звернення від осіб з обмеженими можливостями пересування.
Скористатись своїм правом на безоплатну правову допомогу може кожен мешканець краю, звернувшись у найближчі бюро правової допомоги за адресами:
Тячівське бюро правової допомоги
м. Тячів, вул. Незалежності, 30, тел.: 0313-43-24-03,
Дубівське бюро правової допомоги
смт. Дубове, вул. Гагаріна 1. тел.: 0313-47-20-32,
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів у межах України)

Н.Паращинець, заступник начальника Тячівського бюро БПД.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.