Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Відбулося засідання президії Тячівської районної ради

Відбулося засідання президії Тячівської районної ради

08:44, 07.08.17
663
Тячівщина
Відбулося засідання президії  Тячівської районної радиМинулого понеділка, 31 липня, відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова Тячівської районної ради Василь Каганець.
У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Дем’янчук, його заступник Віктор Погар, заступник голови районної ради Василь Кушілка, керівники структурних підрозділів РДА і районної ради, голови постійних комісій та голови депутатських фракцій районної ради.
На розгляд президії було внесено питання порядку денного засідання дев’ятої сесії районної ради VII скликання, яку проведено вчора.

Члени президії обговорили питання порядку денного, які рекомендовані на розгляд сесії.
А саме:
1. Про стан дотримання законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Тячівського району.
2. Про звіт начальника відділу капітального будівництва, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, головного архітектора району.
3. Про затвердження спільних розпоряджень районної державної адміністрації та районної ради, які прийняті в міжсесійний період.
4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих у міжсесійний період.
5. Про внесення змін до рішення №12 від 11 грудня 2015 року І сесії районної ради VІІ скликання «Про утворення постійних депутатських комісій районної ради VІІ скликання, обрання їх голів та затвердження персонального складу».
6. Про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства «Громадські організації у розвитку Тячівщини» на 2017-2020 роки.
7. Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Тячівському районі на 2017 рік.
8. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Також у питання «Різне» члени президії внесли на розгляд сесії питання, запропоновані напередодні засідання:
– Про районну Програму поводження з твердими побутовими відходами районного бюджету на 2017-2021 рр.
– Про районну Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Тячівського району на 2017-2020.
– Про затвердження Тячівському ВУЖКГ норм індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
– Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту у Тячівському районі на 2015-2020 роки.
З питання «Про внесення змін до районного бюджету» присутніх інформував начальник фінансового управління РДА В’ячеслав Стойка, який, зокрема, наголосив, що основні видатки від перевиконання  будуть спрямовані на захищені статті, а також співфінансування об’єктів соціальної сфери та ремонту доріг, які на сьогодні  здійснюються за рахунок державного бюджету та інших джерел фінансування. Окрім того, район отримав суттєву фінансову підтримку з обласного бюджету, яку також буде використано на покращення інфраструктури доріг та берегоукріплення тощо. Обговорені на засіданні президії питання подані для їх подальшого опрацювання і затвердження на сесії районної ради.  
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.