Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Мова йшла про пенсії та страховий стаж

Мова йшла про пенсії та страховий стаж

09:12, 26.02.18
419
Тячівщина / Економіка
Мова йшла про пенсії  та страховий стаж20 лютого керівництво Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провело зустріч з колективом Тячівської райполіклініки. Присутніх було проінформовано про реформування пенсійної системи з 1 жовтня 2017 року. Пояснено умови призначення пенсій та порядок обчислення страхового стажу. Також надано інформацію про добровільну участь осіб у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.


Йшлося про умови призначення пенсій за вислугу років, на пільгових умовах, про механізм проведення перерахунків пенсії у зв’язку із набуттям страхового стажу після призначення пенсії.
З 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року при призначенні пенсії застосовується середня заробітна плата (дохід) по Україні, з якої сплачені страхові внески, обчислена як середній показник за 2016 та 2017 роки із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі 1%. За кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, але не більш, як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком. Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу 1489,20 грн. (40% мінімальної з/плати 3723,00 грн.).
Повідомлено про функціонування Веб-порталу Фонду. Особливу увагу акцентовано на можливості отримання з Веб-порталу різнопланової інформації: про дані з системи персоніфікованого обліку про суму заробітку, з якої сплачені страхові внески, про дні для стажу, які зараховано в результаті сплати, інформацію про відомості з власної пенсійної справи. Оскільки портал надає доступ до персональної інформації, роз’яснено, як можна зареєструватися та стати користувачем Веб-порталу Пенсійного фонду України. Для постійного контролю за персональними даними, що містяться в Державному реєстрі, працівникам закладу запропонували зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг.
Насамкінець були надані відповіді на індивідуальні запитання щодо обчислення пенсії і користування Веб-порталом Пенсійного фонду України.
С.ДАНИЛИЧ, начальник ОУПФУ.
Мова йшла про пенсії  та страховий стаж
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.