Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Тячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена Інтотеро

Тячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена Інтотеро

08:28, 12.03.18
402
Тячівщина / Події
Тячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероУ суботу, 3 березня 2018 р., на Тячівщині з робочим візитом перебувала Міністр румунів звідусіль Уряду Румунії пані Наталія-Елена Інтотеро, яка взяла участь у святкуванні традиційного «Мерцишору».

Напередодні урочистості відбулася зустріч з представниками Закарпатської ОДА та Тячівської РДА, місцевої влади. А саме: заступника голови Закарпатської ОДА Володимира Колеснікова, голови Тячівської РДА Василя Дем’янчука та його першого заступника Михайла Полажинця, Консула Румунії в смт Солотвино Габріела Нікола, Нижньоапшанського сільського голови Івана Йовдія.
Пані Міністр повідомила, що це її перший закордонний візит в Україну і Тячівщину зокрема, оскільки зовсім нещодавно призначена на цю посаду. Висловила щиру вдячність за теплий прийом і сподівання на подальшу конструктивну співпрацю у розвитку добросусідських відносин.
Також зауважила, що Румунія першою ратифікувала Угоду про Асоціацію України з ЄС, і вона мала за честь оголосити це рішення. Ключовим питанням своєї подальшої діяльності визначає збереження мови, культури та традицій нацменшин румунів звідусіль.
Заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков наголосив, що етнічні румуни споконвічно живуть у мирі та злагоді в багатонаціональному Закарпатті. Румунія для Закарпаття є надзвичайно важливим сусідом і стратегічним партнером на сьогодні, коли Україна швидкими темпами рухається до Європейського Союзу.
Голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук висловив вдячність Міністру у справах румунів звідусіль Наталії-Елені Інтотеро за візит. Наголосив, що на Тячівщині максимально забезпечуються права та свободи всіх національностей, які проживають на території району.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Тячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена ІнтотероТячівщину відвідала Міністр румунів звідусіль Наталія-Елена Інтотеро
Читайте також:
Коментарі:
Аватар
Яррі Одл 22 березня 2018 09:36
 • Подобається
 • 0
Висновок Венеціанської комісії від 8 грудня 2017 року щодо сьомої "мовної статті" Закону "Про освіту" не зобов’язує Україну вносити в неї зміни. Венеційська комісія дала позитивний висновок Закону про освіту в частині захисту національних меншин. Однак, деякі посадовці замовчують той факт, що Венеційська комісія дає рекомендації і щодо підсилення ролі державної мови в Україні. «Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість для усіх громадян є законною і навіть похвальною метою держави», — зазначено у висновку. Венеціанська комісія рекомендує ефективні консультації представників меншин в ухваленні законодавства, спрямованого на права національних меншин. Але робити це слід симетрично по обидва боки кордону та не порушувати при цьому чинного законодавства (зокрема і Закону України "Про освіту").

Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.