Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Досягнення радують. Попереду – нові завдання

Досягнення радують. Попереду – нові завдання

09:59, 19.03.18
171
Тячівщина / Влада / Місцеве самоврядування
Досягнення радують. Попереду – нові завданняНа понеділковій нараді із керівниками структурних підрозділів РДА, установ, організацій, фіскальної служби, військовими голова райдержадміністрації В.Ю.Дем’янчук, окрім питань порядку денного, вів мову і на інші злободенні теми. Присутніми на нараді були перший заступник голови РДА М.М.Полажинець, заступник голови РДА В.О.Погар, голова районної ради І.І.Фабрицій, його заступник І.І. Грабар, керівник апарату РДА Б.Ю.Макусій, начальник РВ ГУНП в Закарпатській обл. Василь Майданик.

З інформацією про стан готовності спеціалізованих служб району, організацій, установ та органів місцевого самоврядування до виконання завдань по запобіганню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пропуском льодоходу, можливої весняної повені виступив головний інженер Тячівського міжрайонного управління водного господарства М.М. Тхорук. Повідомив, що служба володіє підручними матеріалами на випадок паводку. На жаль, не створені рятувальні бригади у більшості населених пунктів. Такі є тільки у 8 селах.
З інформацією «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 р.» виступила начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Т.І.Миколайчук. Увагу звернула на ту сферу господарської діяльності, де є певні досягнення. Так, збільшено обсяги реалізованої продукції підприємствами хімічної промисловості на 58%, легкої промисловості – на 27,3%, в нерудпромі – на 22,3%.
Загальний обсяг освоєних капітальних інвестицій склав 489,1 млн.грн., що на 72,1% більше попереднього року. Від району підготовлено та подано на конкурс понад 70 інвестиційних проектів, які можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР, з них у 2017 році отримали державне фінансування 18 проектів (в т.ч 1 – Тячівської громади).
Також у 2017 році район отримав субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій на загальну суму 9,9 млн.грн. на п’ятнадцять об’єктів будівництва.
Важливим досягненням у 2017 році слід вважати завершення будівництва нового корпусу дільничної лікарні у с.Угля, розпочатого у 90-х роках минулого ст. Будівництво завершено за рахунок коштів ДФРР у сумі 3,4 млн.грн.
За кошти ДФРР виконано роботи з капітального ремонту КЗ «Тячівська районна поліклініка». Здійснено ремонти та реконструкцію зі встановленням твердопаливних котлів у котельнях Нересницької дільничної лікарні та Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст.
За рахунок ДФРР відремонтовано 6845 м доріг. Зокрема, три ділянки дороги загального користування місцевого значення між селами Красна та Усть-Чорна, три ділянки доріг у напрямку Карпатського біосферного заповідника: в с. Угля та один проект у с. Широкий Луг. А також відремонтовано дороги в с. Нересниця, Тарасівка та смт Дубовому.  
Згідно проведення дорожнього експерименту в районі  капітально відремонтовано 8,5 км шляхів на загальну суму 18,7 млн.грн. Також за звітний період виконано роботи з ямкового ремонту вулиць протяжністю 102,9 км на суму 6,1 млн.грн.
Однак Т.Миколайчук не оминула аналізу й негативних тенденцій у розвитку певних галузей.
Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2017 рік йшлося в інформації заступника начальника фінансового управління Н.І.Олексій. Наголосила, що було забезпечено виконання затверджених планів доходів загального та спеціального фондів місцевих бюджетів всіма сільськими, селищними радами. Однак не вистачило коштів на виплату заробітної плати, в результаті чого довелось її перекривати за рахунок власних надходжень. А це негативно вплинуло на ситуацію в районі, оскільки витрачені ресурси можна було спрямувати на розвиток соціальної сфери тощо.
Тому В.Ю.Дем’янчук підкреслив:
– У цьому напрямку слід активніше попрацювати фіскальній службі, щоб у всіх радах збирали визначені податки.
Тривожною була інформація  епідеміолога Г.С.Лебіщак, яка повідомила, що ситуація із захворюванням на ГРВ досягла епідемічного порога. Масово хворіють діти й дорослі у Буштині, Дубовому, Калинах, Ганичах. Тим часом випадки захворюваності на кір зменшуються.
Голова РДА нагадав і про організацію місячника з благоустрою. Незабаром, 24 березня, у районі проводитимуть суботник, до якого варто залучити всіх.
Ольга Фіцай.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.