Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Профілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нараді

Профілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нараді

14:40, 10.04.18
673
Тячівщина / Кримінал
Профілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нарадіМинулого тижня відбулася спільна нарада представників  прокуратури, управління  освіти РДА та керівників закладів освіти Тячівського району з питання «Про стан роботи з профілактики правопорушень в закладах освіти», яку провела начальник управління Марія Думнич. У ній взяли участь голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук та його перший заступник Михайло Полажинець.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА В.С.Бокотей наголосив на необхідності проведення на території району комплексного обстеження стану пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей. Зокрема, це стосується і шкіл, дошкільних навчальних закладів, гуртожитків, об’єктів соціального типу та ін. У зв’язку з цим всім керівникам рекомендовано зробити все необхідне, щоб заклади були у належному стані, згідно вимог.
Надалі про стан з профілактики правопорушень в закладах освіти інформував прокурор Тячівської місцевої прокуратури Я.П.Дьолог. Зокрема, наголосив, що ситуація щодо злочинності в учнівському середовищі невтішна, зберігається тенденція до її зростання, і, на жаль, Тячівський район перебуває в лідируючих позиціях на Закарпатті. У 2018 році 32 кримінальних проваджень, пов’язаних зі злочинами, скоєними неповнолітніми, зареєстровано у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, з яких 8 випадків – серед учнівської молоді. Зокрема, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, крадіжки з проникненням у житло, розбій, шахрайство тощо.
Найбільш тяжкий злочин – умисне вбивство ровесника скоїв учень Нижньоапшанської ЗОШ, з приводу чого тривають слідчі дії. Слід відмітити, що всі правопорушення серед неповнолітніх та учнівської молоді були вчинені особами з неблагополучних сімей. Саме тому вкрай необхідно посилити профілактичну роботу щодо проведення внутрішньошкільного обліку правопорушень та  правового виховання тощо.
Більш детально  про профілактику правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, налагодження корекційно-розвивальної виховної роботи у закладах освіти говорив головний спеціаліст управління освіти РДА В.Ю.Танчинець. Зокрема, що стосується виконання планів комплексних заходів щодо попередження дитячого та дорожньо-транспортного травматизму, створення безпечних умов навчання, проведення позапланових інструктажів з техніки безпеки тощо.
До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук, який також наголосив на актуальності профілактики злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх. Рекомендував залучати старшокласників до проведення заходів з благоустрою та заходів з дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Окрім того, очільник району висловив вдячність директорам, педагогам, учням та батькам за активну участь у благодійних акціях на підтримку АТО і дітей сходу, які опинилися у важких життєвих обставинах. Зокрема, укомплектування вантажу до Великодніх свят, який волонтери доставляють в гарячі точки.
Обговорено питання  організації та проведення ЗНО в 2018 році, благоустрою закладів освіти району, Всеукраїнської  інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», заходів щодо соціальної підтримки, адаптації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих та ін.
Підсумок роботи управління освіти РДА та навчальних закладів освіти за І квартал 2018 року підвела Марія Думнич. З приводу обговорених питань на спільній нараді нею  видано організаційно-розпорядчі документи, які доведені до виконання з метою посилення роботи щодо запобігання травматизму та загибелі учасників освітнього процесу, а також покращення навчально-виховного процесу в районі загалом.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Профілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нарадіПрофілактику злочинності в учнівському середовищі та серед неповнолітніх обговорили на спільній нараді
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.