Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Йшлося про підготовку Інтегрованого плану управління басейном Тиси

Йшлося про підготовку Інтегрованого плану управління басейном Тиси

10:22, 16.04.18
308
Тячівщина / Довкілля / Важливо
Йшлося про підготовку Інтегрованого плану управління басейном Тиси4 квітня 2018 року у Тячеві відбулася третя зустріч із зацікавленими сторонами з метою обговорення підготовки Плану управління басейном річки Тиси.

У роботі семінару взяло участь 50 організацій басейну Верхньої Тиси (Рахівського, Тячівського, Хустського, Міжгірського і Виноградівського районів) – представники органів місцевої влади, водогосподарських організацій, лісового господарства, сільського господарського, комунальних підприємств, природоохоронних організацій, неурядових громадських екологічних організацій.
Семінар розпочав начальник БУВР Тиси В.П.Чіпак, ознайомив учасників з актуальними проблемами водогосподарської галузі в басейні р.Тиса. Начальники відділів БУВР Тиси Е.Осійський та С.Ребрик презентували Інтегрований та Національний Плани управління басейном річки Тиси, розроблені у 2010-2012 роках. Метою семінару було інформувати зацікавлені сторони про підготовку оновленого Інтегрованого Плану управління басейном р.Тиса та створити ефективний діалог з метою забезпечення їх активної участі у створенні Плану.
Всі запрошені мали можливість висловити свої думки щодо питань, які повинні бути відображені у новому Плані під час обговорення в «круглих столах» та анкетування. У результаті дискусій одними з найболючіших питань, що потребують негайного вирішення, було визначено: проблему засмічення, забруднення річок та прибережних смуг побутовими і промисловими відходами, реконструкцію каналізаційних очисних споруд, посилення протипаводкового захисту населених пунктів територій та ін.
Це вже третє обговорення із запланованих чотирьох заходів, що проводяться в Закарпатській області. Заключний семінар відбудеться в Ужгороді у травні, на якому буде підведено підсумки попередніх обговорень та представлено структуру Плану управління басейном р. Тиса, відповідальних організацій за його впровадження.
Всі небайдужі можуть  висловити свою думку щодо підготовки Інтегрованого плану управління басейном річки Тиса на сторінці у Фейсбуці «Спілкуймося – Тиса шукає друзів» або на веб-сайті БУВР Тиси www.buvrtysa.gov.ua.
З текстом Планів управління басейном річки Тиса (2012 р.) можна ознайомитися на веб-сайті БУВР Тиси.
Семінар проведено в рамках проекту Дунайської Транснаціональної Програми ЄС «Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиси» (JOINTISZA). Проект JOINTISZA фокусує свою увагу на координації зусиль, спрямованих на управління річковим басейном і його захист від затоплення. Відтак упродовж 2017-2019 років партнери проекту візьмуть участь у розробці оновленого Інтегрованого плану управління басейном р. Тиса. Єдиний для п’яти країн, цей план дозволить застосувати комплексний підхід до вирішення проблем у басейні, а також залучити фінансування для реалізації запланованих заходів.  
В Україні асоційованими партнерами є Державне агентство водних ресурсів України та Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса в Закарпатській області.
За матеріалами БУВР р.Тиса.
Йшлося про підготовку Інтегрованого плану управління басейном Тиси
Читайте також:
Коментарі:
Аватар
AnnaFrolova 30 квітня 2018 01:37
  • Подобається
  • 0
zilar 2010ys

Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.