Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Основне питання – зайнятість населення

Основне питання – зайнятість населення

08:39, 06.08.18
189
Тячівщина / Влада / Суспільство
Основне питання – зайнятість населенняМинулого понеділка голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук провів нараду за участі його першого заступника Михайла Полажинця, заступника Віктора Погара, керівників правоохоронних органів, силових відомств, районних служб та структурних підрозділів РДА. 

Передусім, очільник РДА та військовий комісар Тячівського райвійськкомату Ігор Тищук вручили відзнаки головному лікарю Солотвинської алергологічної лікарні Леону Данко, подякували за виконання військового обов’язку. 
Затим Василь Дем’янчук представив присутнім нового начальника відділу прикордонної служби «Тячів»  Євгена Стецюка (на фото праворуч).  
Про виконання районної програми зайнятості населення до 2020 року інформував директор установи Василь Кушілка. Центр зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями та громадянами, які шукають роботу, і на безоплатній основі надає послуги з пошуку роботи, підбору персоналу та державного соціального страхування на випадок безробіття. РЦЗ має два адмінприміщення – у Тячеві та Дубовому. 
За І півріччя послугами районної служби зайнятості скористалися 5473 особи. Статус безробітного надано 2250-м, на вакантні місця за сприяння РЦЗ працевлаштовано 1191 особу з числа шукачів роботи та безробітних.
Одним із напрямків роботи Центру є організація громадських робіт. Раніше вони проводилися за кошти фонду центру зайнятості, а нині – 50% оплачує служба зайнятості, решту 50% – органи місцевого самоврядування. Враховуючи те, що сільські ради мають обмежений бюджет, у цьому періоді тільки 65 безробітних залучили до громадських робіт. На це було виділено 48 тис. грн. Співпрацю було налагоджено з Тячівською та Вільховецькою ОТГ, Кривською, Лопухівською, Углянською, Краснянською сільськими радами. Очікується, що цього місяця договір буде укладено з Тернівською сільрадою.  
Також за рахунок коштів роботодавців у центрі зайнятості організовують тимчасові роботи. Найбільш активною у цьому напрямку є співпраця з ДП «Ламелла».
Ще один важливий напрямок – працевлаштування людей з інвалідністю. Таких на обліку 17. На роботу влаштували тільки двох, але планується, що з 1 серпня їх стане на троє більше.  
За І півріччя до Центру зайнятості звернулося 336 роботодавців, які подали 1349 вакансій. Виплати по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 2 особи.  А загалом, розмір допомоги по безробіттю застрахованої особи залежить від стажу роботи та статті звільнення. 
Одним із пріоритетів роботи служби зайнятості є профорієнтаційна робота у школах, також проводяться ярмарки вакансій, семінари.
Крім цього, на нараді розглянули й інші актуальні питання – про підготовку до опалювального періоду у закладах освіти району, стан виконання робіт на водозахисних спорудах Тячівщини та інші.
Н.Маджара.
Основне питання – зайнятість населення

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.