Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Призначено головлікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради

Призначено головлікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради

10:19, 20.08.18
816
Тячівщина / Влада / Місцеве самоврядування / Здоров'я / Важливо
Призначено головлікаря  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради16 серпня відбулося друге пленарне засідання 14-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання під керівництвом голови райради Івана Фабриція.
Участь у сесії взяв голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, також були запрошені керівники правоохоронних органів району, місцевого самоврядування, районних установ, представники громадськості. У роботі сесії взяли участь 33 депутатів.

Найперше, депутати вшанували хвилиною мовчання воїнів, загиблих у зоні бойових дій на сході України, та привітали колег-іменинників, які відзначили дні народження у міжсесійний період.
Розглянули питання порядку денного, включивши до нього Звернення громадської організації «Щасливі діти» до Верховної Ради України стосовно необхідності прийняття Закону про захоронення та продаж полімерних пакетів, строк повного фізичного, хімічного, термального або біологічного розчинення яких перевищує п’ять років; звернення від депутата районної ради В.Т.Карпи до Служби автомобільних доріг Закарпатської області щодо встановлення дорожніх знаків відповідно до Правил дорожнього руху на перехресті доріг  смт Усть-Чорна у напрямку Усть-Чорна-Лопухів та Колочава-Усть-Чорна-Бедевля; звернення від депутата районної ради І.І.Грабаря до Тячівської РДА щодо виділення коштів для розробки проектно-кошторисної документації на будівництво класних приміщень Тересвянської ЗОШ І-ІІІ ст..; від РДА надійшло звернення до Верховної Ради України щодо внесення твердих побутових відходів до переліку альтернативних джерел енергії  та встановлення зеленого тарифу на вивільнення електричної енергії. Та проголосували за  пропозицію голови комісії  з питань охорони здоров’я, материнства й дитинства та соціального захисту населення В.Ю. Даруди розглянути окремим питання «Рекомендації щодо  проведення змін штатного розпису КЗ «Тячівська районна стоматполіклініка», переведення штатних посад в госпрозрахункове відділення. Вилучити його з блоку питань про майно. 
Пакетом прийняли низку депутатських запитів та звернень і спрямували їх за належністю. Це звернення депутатів районної ради до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних лічильників природного газу, що належать непобутовим споживачам; депутатське звернення М.В.Федини щодо необхідності виділення з районного бюджету 250 тис. грн. на проведення ремонту будинку культури в с.Дулово; депутатське звернення М.В.Олага  щодо вирішення проблеми з незадовільним станом доріг у с. Вонігово. 
Під час розгляду питання «Про результати конкурсу, призначення головного лікаря та внесення змін, доповнень до Статуту комунального некомерційного підприємства Тячівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги», виникли дискусії щодо доцільності оптимізації запропонованого штатного розпису. Як зазначив голова районної ради Іван Фабрицій, оптимізації зазнав тільки штат апарату КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», без змін залишаються штатні розписи на дільницях. Відтак, в апараті Центру замість двох посад заступника головного лікаря буде тільки одна, не передбачаються у штаті й працівники інформаційно-аналітичного центру, посади медичної сестри кабінету щеплення та юрисконсульта, а з півтора оклада залишається тільки оклад інспектора з кадрів. Після жвавого обговорення депутати все ж прийняли рішення за зміни до Статуту підприємства й погодили оновлений  штатний розпис. Також затвердили результати конкурсу на призначення керівника комунального некомерційного підприємства Тячівської районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» – головним лікарем призначено Тетяну Степанівну ЛЕБЕДЄВУ (на фото). Тож депутати привітали Т.С.Лебедєву з призначенням. 
Призначено головлікаря  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради
Проголосували й за приведення у відповідність чинному законодавству Статуту «Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І-ІІІ ступенів Буштинської селищної ради» та затвердження Статуту закладу у новій редакції. Відтак, змінено тип та назву закладу загальної середньої освіти «Гімназія-інтернат гуманітарного профілю І-ІІІ ст. Буштинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області» (Буштинська гімназія-інтернат І-ІІІ ст) на «Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Буштинський ліцей Тячівської районної ради Закарпатської області» (Буштинський ліцей).
Без обговорень прийняли рішення з майнових питань: про затвердження норм індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Тячівське ВУЖКГ»; про надання згоди AT «Укрексімбанк» на виділення в натурі 3/100 частки в одну цілу; про надання дозволу на списання основних засобів з балансу КЗ «Тячівська районна поліклініка»; про ліквідацію та заміну голів ліквідаційних комісій комунальних підприємств району; про надання дозволу на списання пожежного автомобіля з балансу КЗ «Місцева пожежна охорона в Тячівському районі»; про відкликання припинення державної реєстрації Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку туристичної зони Солотвино»; про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів комунальної власності; про стан виконання рішень про передачу житлового фонду КП «Тячівське ВУЖКГ». 
Окремо розглянуто та проголосовано питання про рекомендації щодо проведення змін штатного розпису Комунального закладу «Тячівська районна стоматологічна поліклініка» шляхом переведення штатних посад в госпрозрахункове відділення, включивши до проекту рішення щодо цього питання пункт залишити штатні посади на 0,5 окладу, які фінансуються з бюджету, у 7 базових лікарських закладах на території району з метою надання медичної допомоги пільговим категоріям громадян.
Також народні обранці затвердили районні програми, внесли зміни і доповнення до діючих. Зокрема, йдеться про Програму розвитку фізичної культури і спорту у Тячівському районі на 2015-2018 роки; Програму забезпечення документування управлінської інформації, організаційного та матеріально-технічного забезпечення у правовій, суспільній та інформаційні сфері на 2017-2019 роки; Програму захисту конституційних прав і свобод громадян на 2018-2019 роки та Програму підтримки обдарованої спортивної молоді в Тячівському районі на 2018-2022 роки. 
 Також сесією внесено зміни та доповнення до районного бюджету на 2018 рік. Депутати проголосували за  пропозицію депутата районної ради Василя Каганця щодо розподілу коштів на капремонт дороги  між Красною та Усть-Чорною. 
У питанні «Різне» обговорили стан узбіч на території Чумалівської сільської ради за межами населеного пункту, ремонт доріг у районі та інше. 
Насамкінець голова РДА Василь Дем’янчук подякував депутатам за плідну роботу та закликав сільських та селищних голів організувати у населених пунктах належне святкування річниці  Незалежності України, а всіх бажаючих запросив на районне святкування, що відбудеться 23 серпня. 
Л.БІЛАК.
Призначено головлікаря  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», внесено зміни до бюджету та ще низку рішень прийняли на сесії райради


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.