Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Проаналізували стан протидії злочинності та затвердили комплекс спільних заходів

Проаналізували стан протидії злочинності та затвердили комплекс спільних заходів

10:20, 20.08.18
498
Тячівщина / Правопорядок
Проаналізували стан протидії злочинності  та затвердили комплекс спільних заходів14 серпня відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів територіальної юрисдикції Тячівської місцевої прокуратури з порядком денним: «Про стан протидії злочинності та розкриття кримінальних правопорушень на території юрисдикції Тячівської місцевої прокуратури упродовж І півріччя 2018 року та організації діяльності щодо розкриття і досудового розслідування кримінальних правопорушень», яка пройшла під головуванням керівника місцевої прокуратури І.І.Шведа та за участі начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури області І.Ю.Косея. Також у нараді взяли участь голова Тячівської райдержадміністрації В.Ю.Дем’янчук, голова Тячівської районної ради І.І.Фабрицій, Тячівський міський голова І.І.Ковач, керівники правоохоронних органів Тячівського та Рахівського районів.

Учасниками координаційної наради обговорено проблемні питання краю щодо стану боротьби зі злочинністю, у тому числі протидія злочинним посяганням проти власності, життя та здоров’я особи, кримінальним правопорушенням, вчиненим у сфері запобігання і протидії корупції, бюджетній, лісовій та земельній сферах, щодо незаконного обігу товарів підакцизної групи, а також переміщенню таких товарів через державний кордон.
Також відмічено проведену певну організаційну та практичну роботу, завдяки якій вдалося зменшити кількість по Тячівському району тяжких злочинів з 180 до 168 (-6,7%). 
Спостерігається позитивна тенденція щодо зменшення злочинів проти життя та здоров’я особи: з 122 до 118 по Тячівському району (-3,3%). 
Зменьшилася кількість вчинених умисних вбивств у районі з 4 до 2 (-50%). 
Щодо вчинених злочинів проти власності спостерігається зменшення корисливих майнових злочинів, зокрема, у Тячівському районі з 240 до 239 (-0,4%), у тому числі вчинення шахрайств – 38,5% (з 39 до 24). 
Не зареєстровано жодного злочину проти основ національної безпеки.
Очевидним є зменшення кількості злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту на території Тячівщини на –16,7% (по області ріст 6,3%).
Значно покращилась робота слідчих підрозділів Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області щодо зменшення залишку незакінчених проваджень, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 
Боротьба зі злочинністю, запобігання та профілактика кримінальним правопорушенням, захист громадян від злочинних посягань, розкриття злочинів відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію» та Кримінального процесуального кодексу України є основними завданнями та найголовнішими пріоритетами у діяльності органів Національної поліції. 
Незважаючи на вказане, спостерігається ряд проблемних питань, які потребують негайного вирішення спільними зусиллями.
Загалом, за результатами наради прийнято комплекс спільних заходів, спрямованих на вжиття невідкладних дій щодо зміцнення законності та правопорядку, підвищення ефективності протидії злочинності і корупції на території юрисдикції місцевої прокуратури, покращення стану досудового розслідування у слідчих підрозділах органів національної поліції та прокурорського нагляду за додержання законів під час проведення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства. 
І.Швед, керівник Тячівської місцевої прокуратури, юрист 1 класу.
Проаналізували стан протидії злочинності  та затвердили комплекс спільних заходів

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.