Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Важливі питання обговорено на нараді при голові РДА

Важливі питання обговорено на нараді при голові РДА

15:47, 24.09.18
373
Тячівщина / Влада
Важливі питання обговорено  на нараді при голові РДА19 вересня у Тячівській райдержадміністрації відбулася нарада з головами місцевих рад, яку провів голова РДА Василь Дем’янчук за участі першого заступника голови РДА Михайла Полажинця, керівника апарату Богдана Макусія, голови районної ради Івана Фабриція.

Також були присутніми керівники лісових господарств району – директор ДП «Мокрянське ЛМГ» Володимир Куцин, ДП «Брустурянське ЛМГ» Михайло Бігун, ДП «Тячівське ЛГ» Наталія Катреняк, заступник начальника ДПІ в Тячівському районі Іван Змерега, начальники структурних підрозділів РДА, представники райвійськкомату, установ, організацій району.
Обговорено питання порядку денного: «Про запровадження земельного податку на землі лісового фонду.»
Як було наголошено керівниками лісових господарств району, 10 липня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон України №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств».
Законом була внесена поправка, що передбачає земельний податок на всі лісові землі, який  фактично вводить подвійне оподаткування.
За прогнозом фахівців, внаслідок запровадження нового податку щонайменше у 1,5-2 рази здорожчає деревина, що реалізується на ринку. А через високу вартість деревини більшість підприємств деревообробної промисловості зупинять свою діяльність. Припинять роботу й лісогосподарські підприємства.
Також виникає ризик збільшення інтенсивності рубок, що може негативно вплинути на підвищення продуктивності, поліпшення якісного складу лісів і збереження біорізноманіття в лісах, попереджають фахівці. До того ж значно збільшиться вартість утримання мисливських господарств.
У підсумку обговорення питання і з метою вжиття невідкладних заходів по недопущенню знищення галузі лісового господарства рекомендовано головам сільських рад прийняти рішення щодо встановлення земельного податку на землі лісового фонду в розмірі не більше 0,3%.
На нараді йшлося й про планове завдання на осінній призов 2018 року та недопущення зриву поставок молодого поповнення до Збройних Сил України.
Заступник Тячівського військового комісара Костянтин Варі наголосив на максимальній зосередженості на поставлених завданнях осіннього призову. А це – тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами виконкомів та правоохоронними органами. Він також звернув особливу увагу на якісному здійсненні оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату для уточнення даних та проходження медичної комісії тощо.
Про подачу відомостей періодичного подання до державного реєстру інформувала в. о. начальника відділу Державного реєстру виборців апарату державної адміністрації Наталія Марич.
Наголосила, що суб’єкти подання відомостей про виборців щомісяця до 5 числа повинні подавати до органів Державного реєстру виборців відомості для поновлення персональних даних Реєстру та звернула увагу на відповідальність посадових та службових осіб за неподання, несвоєчасне подання органам ведення Реєстру таких відомостей чи подання неповних відомостей.
У підсумку зібрання голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук звернувся до голів щодо подальшого розгляду обговорених на нараді питань в органах місцевого самоврядування та прийнятті відповідних рішень на сесіях рад.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Важливі питання обговорено  на нараді при голові РДА
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.