Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Обговорювали злободенні питання

Обговорювали злободенні питання

14:37, 29.10.18
319
Тячівщина / Влада
На понеділковій нараді, яку проводив голова райдержадміністрації В.Ю.Дем’янчук з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, організацій району, обговорювали злободенні питання. У зібранні також взяли участь голова районної ради І.І.Фабрицій, перший заступник голови РДА М.М.Полажинець, керівник апарату РДА Б.Ю.Макусій, керівник Тячівської місцевої прокуратури І.І.Швед.

Про зміни у пенсійному законодавстві інформував начальник Тячівського ОУПФУ С.С.Данилич. Повідомив, що у районі 33,5 тисяч пенсіонерів, з яких 38,7% отримують пенсії в банківських установах. Решту – доставляють працівники пошти, якій за послугу фонд надає близько 1 млн.грн. щомісяця у Тячівському і Рахівському районах.
Середня пенсія складає 1,859,99 грн. Цьогоріч 206 особам відмовлено у її призначенні, оскільки не мають відповідного трудового стажу. 
У процедурі нарахування субсидій теж багато суттєвих змін. Про це інформував начальник Тячівського УСЗН В.В.Бонка. Повідомив також, що заборгованість з виплати коштів за субсидії сягає 14 млн.316 тис. (з них 8 млн. – за газ, 5425 тис. – за тверде паливо).
На нараді говорили про стан забезпечення паливом закладів освіти, культури, медицини. У водному господарстві теж є запаси піщано-гравійної суміші на випадок надзвичайних ситуацій, запевнили його представники. А ще на берегоукріплення у трьох населених пунктах, у тому числі річки Теребля у Вонігові та Буштині, виділено 6 млн.грн., тендер на проведення робіт оголошує обласне відомство.
Закликав керівник району всіх серйозно ставитися до продовження осінньої призовної кампанії. Про її особливості та прогнози повідомив заступник районного військового комісара К.Варі, сказав, що відправлено до війська лише 12 новобранців з 64 осіб згідно з планом.
На нараді йшла мова про необхідність узгодження дій у роботі ЦНАПу та районного відділення Державної міграційної служби, районного відділу Держгеокадастрслужби та відділу архітектури РДА, а також про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перспективу  створення прийомної сім’ї, ремонт доріг, надходження у районну казну тощо.
Дані доручення голови райдержадміністрації.
О.Фіцай.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.