Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Відбулося засідання ради регіонального розвитку Тячівського району

Відбулося засідання ради регіонального розвитку Тячівського району

09:00, 10.12.18
784
Тячівщина / Місцеве самоврядування
Минулого четверга під головуванням голови райдержадміністрації Василя Дем’янчука та за участі голови районної ради Івана Фабриція відбулося засідання Ради регіонального розвитку Тячівського району. 
Участь у зібранні також взяли керівники структурних підрозділів державної адміністрації, установ, організацій району та голови місцевих рад. 

На порядку денному ради перебувало питання: «Про формування перспективного плану розвитку Тячівського району на 2019-2021роки».
Насамперед голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук проінформував про досягнення у соціально-економічному розвитку району за попередній період – 2015-2018 р.р. та план розвитку на 2019-2021 роки.
Наголосив, що, починаючи із 2015 року, в районі інтенсивно здійснювалися ремонти автомобільних доріг. Для цього залучалися кошти з різних джерел фінансування, в тому числі, значна частина з місцевих бюджетів. Акцент, звичайно ж, робився на капітальних ремонтах, які впродовж 2015-2017 років здійснювалися на окремих ділянках майже в кожному населеному пункті. Загалом відремонтовано понад 60 таких ділянок.
У 2017 році за кошти Митного експерименту адміністрацією розпочаті роботи на трьох дорогах: Угля – Мала Уголька, Колочава – Усть-Чорна-Бедевля, Усть-Чорна – Лопухів. В поточному році вже за кошти ДФРР та субвенції з обласного бюджету на останній (Усть-Чорна – Лопухів) вдалося роботи виконати в повному обсязі. На інших двох – їх продовжать у наступному році. 
У 2018 році усі районні дороги загального користування місцевого значення перейшли в управління райдержадміністрації. Виготовлено проектно-кошторисні документації та проведено усі необхідні тендерні процедури. 
Із Дорожнього фонду на район виділено лише 12,0 млн. грн., згодом ще 10,6 млн. грн., але і це далеко не відповідає потребі, тому, як і в попередні роки, для ремонту доріг залучалися кошти з усіх можливих джерел фінансування. Незавершені роботи продовжуватимуться і в наступних роках.
– Розуміємо, що відремонтовані дороги – це і розвиток туристичної галузі, й економіки району, залучення інвестицій, покращення життя громадян. 
Тому і в наступних роках дорожня інфраструктура району покращуватиметься, – наголосив Василь Юрійович. 
Чимало зроблено для розвитку галузі охорони здоров’я. За кошти ДФРР та з інших джерел фінансування у 2015-2018 роках завершено будівництво лікарні на 25 ліжок в с. Угля (2017 р.); проведено капітальний ремонт Тячівської районної поліклініки (2017 р.). Також частково виконані роботи з реконструкції АГК Тячівської районної лікарні №1 (планується завершити у 2019 р.); завершується реконструкція АЗПСМ в с. Широкий Луг (2016-2019 р.р.); збудовано нову котельню та встановлено сучасні котли в Нересницькій дільничній лікарні (2017 р.). Проведено реконструкції котелень зі встановленням енегоощадних котлів в Усть-Чорнянській міській лікарні, Дубівській РЛ №2, Нижньоапшанській дільничній лікарні (2015-2016р.р.). Переведено із природного газу на тверде паливо котельні Тересвянської міської лікарні, Тереблянської дільничної лікарні та Тернівської АЗПСМ (2015-2016 р.р.).
Упродовж 2019-2021 років планується: 
– завершити роботи з реконструкції АГК Тячівської РЛ №1;
– виконати капітальний ремонт інфекційного відділення Тячівської РЛ №1, на що вже виготовлено проектно-кошторисну документацію;
– утеплення фасаду Нересницької ДЛ;
– реконструкція будівлі Усть-Чорнянської ДЛ;
– капітальний ремонт АЗПСМ в смт Солотвино і с. Красна та будівлі ФАПу в с. Біловарці, а також будівництво АЗПСМ в с. Бедевля;
– завершення реконструкції АЗПСМ в с.Широкий Луг;
– реконструкція частини приміщення ДНЗ №  під реабілітаційний центр в смт Дубове.
В галузі освіти у 2015-2018 роках:
– проведено реконструкцію та відновлено роботу ДНЗ «Веселка» в смт Тересва (2012-2017 р.р.);
– зроблено капітальний ремонт даху та заміну вікон в ДНЗ с. Грушово (2016 р.);
– продовжується будівництво ДНЗ на 100 місць в с. Нижня Апша;
– розпочато будівництво ДНЗ на 60 місць в с. Тарасівка;
– зроблено реконструкцію системи опалення ДНЗ с. Вишоватий;
– здійснювалися поточні та капітальні ремонти загальноосвітніх закладів району;
– замінено покрівлю в ЗОШ с. Велика Уголька, відремонтовано дах в Глибокопотіцькій та Солотвинській ЗОШ І-ІІІ ст.;  
– в ряді закладів замінено вікна на металопластикові;
– в семи закладах освіти котельні переведено зі споживання природного газу на тверде паливо;
– впродовж 2016-2018 років придбано 4 шкільних автобуси для Лопухівської, Нересницької, Тернівської та Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– продовжується будівництво спортивних та дитячих майданчиків;
На 2019-2021 роки планується: 
– завершити будівництво ДНЗ в с. Нижня Апша і Тарасівка;
– будівництво ДНЗ на 100 місць в с. Калини, на 40 місць в с. Глибокий Потік, корпусу ДНЗ на 80 місць в с. Чумальово на 40 місць в с. Велика Уголька, с. Топчино;
– капітальний ремонт ДНЗ в с. Колодно;
– будівництво корпусу молодших класів ЗОШ в с.Терново;
– нагального вирішення потребує будівництво ЗОШ в с. Нересниця і Лопухово, Широкий Луг та додаткового корпусу ЗОШ в с.Красна;
– буде замінено вікна та двері, утеплено фасади у ряді шкіл; 
– буде здійснено модернізацію котельні Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
В інших сферах у 2015-2018 роках:
– зроблено капітальний ремонт даху будівлі Дубівського відділу соціального захисту населення (2018);
– відкрито філію школи мистецтв в смт Усть-Чорна (2018);
– розпочато капітальний ремонт водопроводу в смт Солотвино;
– виконані роботи з будівництва та реконструкції берегоукріплень в с. Руська Мокра, Усть-Чорна, Красна на р. Мокрянка і Тересва; ліквідовано наслідки паводку на р. Теребля в с. Вонігово.
На 2019-2021 роки передбачено:
– ремонти закладів культури в с. Тарасівка, с. Біловарці, смт Дубове;
– будівництво каналізаційно-очисних споруд в смт Дубове, Солотвино, Буштино;
– завершення капітального ремонту водопроводу в смт Солотвино;
– реконструкцію системи водопостачання житлового масиву по вул. Незалежності та Травневій в смт Буштино;
– будівництво спортивних та дитячих майданчиків.
Передбачено завершення роботи з реконструкції берегоукріплень р. Тересва на ділянці №1 і №2 в с. Красна, с. Підчос, а також будівництво берегоукріплень на р. Тересва в с. Ганичі і Калини;  правого берега р. Тересва в с. Нересниця; на р. Лужанка в с.Тисалово; будівництво пішохідного мосту через р.Терешулка по вул. Гагаріна в с. Тарасівка.
Як наголосив очільник району Василь Дем’янчук, будуть продовжені роботи на тих об’єктах, де вони вже розпочаті. Звернувся до голів місцевих рад з проханням надавати пропозиції щодо першочергових завдань соціально-економічного розвитку населених пунктів, контролювати хід виконання робіт та використання коштів. 
До присутніх також звернувся голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій,  який відмітив тісну співпрацю депутатського корпусу з районною адміністрацією і місцевими радами. Завдяки цьому і вдалося чимало зробити для покращення стану інфраструктури доріг та в інших сферах життєдіяльності району. Висловив сподівання, що співпраця триватиме й надалі.  
Присутні зосередили увагу на формуванні Плану перспективного розвитку Тячівського району на 2019-2021 роки та надали свої зауваження і пропозиції щодо вирішення важливих питань розвитку населених пунктів району.
Прес-служба Тячівської РДА.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.