Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Відбулося засідання ради регіонального розвитку Тячівського району

Відбулося засідання ради регіонального розвитку Тячівського району

09:00, 10.12.18
1 291
Тячівщина / Місцеве самоврядування
Минулого четверга під головуванням голови райдержадміністрації Василя Дем’янчука та за участі голови районної ради Івана Фабриція відбулося засідання Ради регіонального розвитку Тячівського району. 
Участь у зібранні також взяли керівники структурних підрозділів державної адміністрації, установ, організацій району та голови місцевих рад. 

На порядку денному ради перебувало питання: «Про формування перспективного плану розвитку Тячівського району на 2019-2021роки».
Насамперед голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук проінформував про досягнення у соціально-економічному розвитку району за попередній період – 2015-2018 р.р. та план розвитку на 2019-2021 роки.
Наголосив, що, починаючи із 2015 року, в районі інтенсивно здійснювалися ремонти автомобільних доріг. Для цього залучалися кошти з різних джерел фінансування, в тому числі, значна частина з місцевих бюджетів. Акцент, звичайно ж, робився на капітальних ремонтах, які впродовж 2015-2017 років здійснювалися на окремих ділянках майже в кожному населеному пункті. Загалом відремонтовано понад 60 таких ділянок.
У 2017 році за кошти Митного експерименту адміністрацією розпочаті роботи на трьох дорогах: Угля – Мала Уголька, Колочава – Усть-Чорна-Бедевля, Усть-Чорна – Лопухів. В поточному році вже за кошти ДФРР та субвенції з обласного бюджету на останній (Усть-Чорна – Лопухів) вдалося роботи виконати в повному обсязі. На інших двох – їх продовжать у наступному році. 
У 2018 році усі районні дороги загального користування місцевого значення перейшли в управління райдержадміністрації. Виготовлено проектно-кошторисні документації та проведено усі необхідні тендерні процедури. 
Із Дорожнього фонду на район виділено лише 12,0 млн. грн., згодом ще 10,6 млн. грн., але і це далеко не відповідає потребі, тому, як і в попередні роки, для ремонту доріг залучалися кошти з усіх можливих джерел фінансування. Незавершені роботи продовжуватимуться і в наступних роках.
– Розуміємо, що відремонтовані дороги – це і розвиток туристичної галузі, й економіки району, залучення інвестицій, покращення життя громадян. 
Тому і в наступних роках дорожня інфраструктура району покращуватиметься, – наголосив Василь Юрійович. 
Чимало зроблено для розвитку галузі охорони здоров’я. За кошти ДФРР та з інших джерел фінансування у 2015-2018 роках завершено будівництво лікарні на 25 ліжок в с. Угля (2017 р.); проведено капітальний ремонт Тячівської районної поліклініки (2017 р.). Також частково виконані роботи з реконструкції АГК Тячівської районної лікарні №1 (планується завершити у 2019 р.); завершується реконструкція АЗПСМ в с. Широкий Луг (2016-2019 р.р.); збудовано нову котельню та встановлено сучасні котли в Нересницькій дільничній лікарні (2017 р.). Проведено реконструкції котелень зі встановленням енегоощадних котлів в Усть-Чорнянській міській лікарні, Дубівській РЛ №2, Нижньоапшанській дільничній лікарні (2015-2016р.р.). Переведено із природного газу на тверде паливо котельні Тересвянської міської лікарні, Тереблянської дільничної лікарні та Тернівської АЗПСМ (2015-2016 р.р.).
Упродовж 2019-2021 років планується: 
– завершити роботи з реконструкції АГК Тячівської РЛ №1;
– виконати капітальний ремонт інфекційного відділення Тячівської РЛ №1, на що вже виготовлено проектно-кошторисну документацію;
– утеплення фасаду Нересницької ДЛ;
– реконструкція будівлі Усть-Чорнянської ДЛ;
– капітальний ремонт АЗПСМ в смт Солотвино і с. Красна та будівлі ФАПу в с. Біловарці, а також будівництво АЗПСМ в с. Бедевля;
– завершення реконструкції АЗПСМ в с.Широкий Луг;
– реконструкція частини приміщення ДНЗ №  під реабілітаційний центр в смт Дубове.
В галузі освіти у 2015-2018 роках:
– проведено реконструкцію та відновлено роботу ДНЗ «Веселка» в смт Тересва (2012-2017 р.р.);
– зроблено капітальний ремонт даху та заміну вікон в ДНЗ с. Грушово (2016 р.);
– продовжується будівництво ДНЗ на 100 місць в с. Нижня Апша;
– розпочато будівництво ДНЗ на 60 місць в с. Тарасівка;
– зроблено реконструкцію системи опалення ДНЗ с. Вишоватий;
– здійснювалися поточні та капітальні ремонти загальноосвітніх закладів району;
– замінено покрівлю в ЗОШ с. Велика Уголька, відремонтовано дах в Глибокопотіцькій та Солотвинській ЗОШ І-ІІІ ст.;  
– в ряді закладів замінено вікна на металопластикові;
– в семи закладах освіти котельні переведено зі споживання природного газу на тверде паливо;
– впродовж 2016-2018 років придбано 4 шкільних автобуси для Лопухівської, Нересницької, Тернівської та Глибокопотіцької ЗОШ І-ІІІ ст.;
– продовжується будівництво спортивних та дитячих майданчиків;
На 2019-2021 роки планується: 
– завершити будівництво ДНЗ в с. Нижня Апша і Тарасівка;
– будівництво ДНЗ на 100 місць в с. Калини, на 40 місць в с. Глибокий Потік, корпусу ДНЗ на 80 місць в с. Чумальово на 40 місць в с. Велика Уголька, с. Топчино;
– капітальний ремонт ДНЗ в с. Колодно;
– будівництво корпусу молодших класів ЗОШ в с.Терново;
– нагального вирішення потребує будівництво ЗОШ в с. Нересниця і Лопухово, Широкий Луг та додаткового корпусу ЗОШ в с.Красна;
– буде замінено вікна та двері, утеплено фасади у ряді шкіл; 
– буде здійснено модернізацію котельні Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.
В інших сферах у 2015-2018 роках:
– зроблено капітальний ремонт даху будівлі Дубівського відділу соціального захисту населення (2018);
– відкрито філію школи мистецтв в смт Усть-Чорна (2018);
– розпочато капітальний ремонт водопроводу в смт Солотвино;
– виконані роботи з будівництва та реконструкції берегоукріплень в с. Руська Мокра, Усть-Чорна, Красна на р. Мокрянка і Тересва; ліквідовано наслідки паводку на р. Теребля в с. Вонігово.
На 2019-2021 роки передбачено:
– ремонти закладів культури в с. Тарасівка, с. Біловарці, смт Дубове;
– будівництво каналізаційно-очисних споруд в смт Дубове, Солотвино, Буштино;
– завершення капітального ремонту водопроводу в смт Солотвино;
– реконструкцію системи водопостачання житлового масиву по вул. Незалежності та Травневій в смт Буштино;
– будівництво спортивних та дитячих майданчиків.
Передбачено завершення роботи з реконструкції берегоукріплень р. Тересва на ділянці №1 і №2 в с. Красна, с. Підчос, а також будівництво берегоукріплень на р. Тересва в с. Ганичі і Калини;  правого берега р. Тересва в с. Нересниця; на р. Лужанка в с.Тисалово; будівництво пішохідного мосту через р.Терешулка по вул. Гагаріна в с. Тарасівка.
Як наголосив очільник району Василь Дем’янчук, будуть продовжені роботи на тих об’єктах, де вони вже розпочаті. Звернувся до голів місцевих рад з проханням надавати пропозиції щодо першочергових завдань соціально-економічного розвитку населених пунктів, контролювати хід виконання робіт та використання коштів. 
До присутніх також звернувся голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій,  який відмітив тісну співпрацю депутатського корпусу з районною адміністрацією і місцевими радами. Завдяки цьому і вдалося чимало зробити для покращення стану інфраструктури доріг та в інших сферах життєдіяльності району. Висловив сподівання, що співпраця триватиме й надалі.  
Присутні зосередили увагу на формуванні Плану перспективного розвитку Тячівського району на 2019-2021 роки та надали свої зауваження і пропозиції щодо вирішення важливих питань розвитку населених пунктів району.
Прес-служба Тячівської РДА.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Рибалок запрошують до Лазів
У неділю, 18 липня, на рибному ставку в с.Лази Тячівської ТГ відбудеться свято рибалки «Файна рибка». 
У програмі заходу: 7.00 – реєстрація учасників змагання зі спортивної рибалки, 7.00-12.00 – активний лов, 12.00-13.00 – зважування лову та визначення переможців, 14.00 – відкриття свята та нагородження переможців, 15.00 – музично-розважальна програма. 
Організатори свята обіцяють цікаві майстер-класи, приємне спілкування, цінні призи, смачну юшку та відпочинок для всієї родини. Ласкаво просимо!
Вхід вільний.
Тячівська міська рада.


У Тячеві відбудеться інклюзивний фестиваль
У понеділок, 31 травня, у Тячеві на міському стадіоні ім.Л.Бийреша відбудеться інклюзивний фестиваль для людей з інвалідністю під назвою «Творчість без меж».  
Це останній з десяти проектів, які цього року реалізують у Тячівській міській громаді за співфінансування ЄС та Британської Ради, у партнерстві з ГО «Молодіжна платформа» та Тячівської міської ради.
Початок заходу – об 11.00 год. за к.ч.
За інф. Тячівської міської ради. 


СБУ проведе навчання
У період з 1 по 2 червня 2021 року на територіях Мукачівського та Берегівського районів координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Закарпатській області проведе планові антитерористичні навчання