Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » На Тячівщині продовжено карантин до 8 лютого

На Тячівщині продовжено карантин до 8 лютого

08:50, 04.02.19
191
Тячівщина / Здоров'я
Таке рішення прийняла 1 лютого протиепідемічна комісія при районній державній адміністрації, яку провів співголова комісії, голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій.


Участь також взяли керівник апарату РДА Богдан Макусій та всі члени комісії – керівники структурних підрозділів державної адміністрації, закладів охорони здоров’я.
Присутніми розглянуто питання «Про стан захворюваності на кір та ГРВІ у Тячівському районі». Як доповів директор Тячівської районної філії ДУ «ЗОЛЦМОЗУ» В.Молнар, ситуація щодо захворюваності на кір та ГРВІ, за терміновими повідомленнями, які поступили з КІЗ та інфекційного відділення Тячівської РЛ №1, АЗПСМ району станом на 28.01.2019 року, залишається напруженою.
Так, за останній тиждень, починаючи з 28 січня ц.р. по теперішній час, зафіксовано 19 випадків захворювання на кір, серед яких у 13 дітей, з них – 5 учнів загальноосвітніх шкіл. Останні випадки з таких сіл, як Терново, Теребля, Німецька Мокра, Підплеша, Тячівка, М.Уголька, Р.Поле, Вонігово, В.Уголька, Криве та смт – Дубове, Тересва, Буштино.  
За цей тиждень на ГРВІ в районі захворіло 1182 осіб, в тому числі 660 дітей, що перевищує епідеміологічний поріг на 2,3%. Найбільше випадків у таких населених пунктах: смт Тересва – 101 (22 дітей), смт Дубове – 83 (38 дітей), с. Лопухово 75 (41 дитина), с. Добрянське – 53 (19 дітей), с.Ганичі – 38 (19 дітей), с.Калини – 30 (11 дітей), с. Угля – 30 (20 дітей), с. Ш.Луг – 29 (13 дітей). 
Завідуюча інфекційного відділення Тячівської РЛ №1 І.Левко повідомила, що на сьогодні на стаціонарному лікуванні знаходяться 22 хворих, в т.ч. на кір – 21, з них 14 та 1 вітряна віспа – діти. 
Як наголосив співголова комісії Іван Фабрицій, маємо таку складну ситуацію із захворюванням на кір через відмову від вакцинацій. На жаль, багато мешканців району, особливо батьки, не усвідомлюють того, наскільки  нещеплена дитина піддається ризику захворіти і отримати важкі ускладнення, небезпечні для здоров’я, а то й життя. 
Керівник апарату РДА Богдан Макусій запропонував посилити заходи щодо проведення вакцинації особливо серед вихованців навчальних та дошкільних закладів, оскільки саме в них діти найбільше піддаються інфікуванню.  
Як доповіла позаштатний спеціаліст по загальній практиці сімейної медицини, за січень 2019 року щеплено вакциною КПК таку вікову категорію населення: 1 рік – 99, 2–6 років – 153, 6 років – 155, після 6 років – 77, позапланово – 111 осіб.
 Заслухавши інформацію виступаючих, присутні врахували зауваження надзвичайної протиепідемічної комісії і прийняли рішення продовжити карантин до 08.02.2019 року включно. 
Передбачено здійснювати постійний моніторинг захворюваності на кір та ГРВІ населення району, інформування через засоби масової інформації про стан захворюваності та заходи профілактики кору та ГРВІ.
Відділу охорони здоров’я та головним лікарям ЛПЗ району дано вказівку посилити роботу щодо аналізу протиепідемічної роботи на кожній дільниці з подвірними обходами та визначенням групи ризику щодо захворюваності на кір та ГРВІ в усіх вікових категоріях.
Чергове засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при Тячівській РДА заплановано провести наступного тижня. 
 Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.