Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Освітяни району провели нараду

Освітяни району провели нараду

10:23, 11.02.19
310
Тячівщина / Освіта
Минулого четверга відбулася нарада управління освіти РДА з керівниками навчальних закладів, в якій взяли участь – перший заступник голови РДА Михайло Полажинець, заступник голови районної ради Ігор Грабарь, начальник управління освіти Марія Думнич, голови райкому профспілки працівників освіти і науки І.Ю.Малешко.


На нараді обговорили питання про стан вакцинації населення району від кору. Йшлося і про проведення у 2019 році п’ятого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!», про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню), проведення І етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти, затвердження календарного плану спортивно-масових заходів серед команд закладів загальної середньої освіти району, профілактику кримінальних правопорушень серед неповнолітніх, участь у відкритій управлінській студії.
Говорили й про узагальнені результати забезпечення підручниками учнів 1, 5, 10-х класів та замовлення підручників для учнів 2, 6, 11 класів.
Затвердили порядок проведення ДПА у 2018-2019 навчальному році.
Звернули увагу на особливості проведення ЗНО в 2018-2019 році.
Йшлося про забезпечення матеріально-технічної бази закладів освіти району та ряд інших питань.
Надано відповідні вказівки і доручення щодо вирішення обговорених питань. 
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.