Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський закликав боротися з корупцією

Директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський закликав боротися з корупцією

10:31, 11.02.19
540
Тячівщина / Суспільство / Події
4 лютого в Тячівській РДА відбулася зустріч директора Львівського територіального управління антикорупційного Національного бюро Тараса Лопушанського з представниками влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій району. 


Тарас Лопушанський поінформував про завдання та повноваження Львівського територіального управління, юрисдикція якого поширюється і на Закарпатську область, та перші результати роботи. 
Так, основним завданням Національного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.
НАБУ здійснює розслідування корупційних злочинів, здійснених високопосадовцями, суддями, керівниками великих держпідприємств, особами вищого офіцерського складу силових структур, або якщо предмет злочину у 500 і більше разів перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на час вчинення злочину.  
Як наголосив Тарас Лопушанський, «боротьба з корупцією – тривалий процес, який потребує системної роботи на усіх рівнях, зокрема, консолідації зусиль правоохоронних органів та контролю громадськості, посилення роз’яснювальної роботи серед населення і формування свідомості громадян».  
Громадські активісти мали змогу звернутися до гостя із запитаннями і почути компетентні відповіді. Щодо звернень керівників ГО, то вони вбачають корупційну складову у функціонуванні незареєстрованих АЗС на території району, матеріально-технічному забезпеченні освітніх закладів, катастрофічному стані автомобільних доріг державного значення тощо. 
Тарас Лопушанський закликав усіх небайдужих повідомляти про факти, що свідчать про вчинення корупційного правопорушення, і тим самим долучатися до боротьби з таким негативним явищем у країні, як корупція. 

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.