Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Дубове: низька явка та неповні списки виборців

Дубове: низька явка та неповні списки виборців

14:32, 08.04.19
357
Тячівщина
31 березня в Україні проходили вибори президента. Не стояли осторонь цього процесу й мешканці селища Дубове, на території якого функціонувала найбільша  у районі кількість виборчих дільниць – аж  п’ять. На чотирьох з них побувала наш кореспондент та зафіксувала процес волевиявлення. Сонячна й тепла погода неабияк посприяла тому, аби дубівчани  здійснили свій громадянський обов’язок. Як зазначили голови комісій, на дільницях виборчий процес розпочався вчасно. Невелика частина дубівчан проголосувала зранку, решта - впродовж дня. Пік волевиявлення припав на післяобідню пору, коли у храмах завершилося богослужіння, та надвечір. Голосувати мешканці селища йшли цілими сім’ями, адже день виборів шостого президента став святом.
Приміщення дільниці №20486, яка була розміщена у одному з класів Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №2,  світле й тепле, хоч  і не надто просторе. Однак тут було достатньо місця, аби  під час великого напливу виборців не було тісно.  Загалом, на дільниці зареєстровано 1473 виборців. 
Як зазначила голова комісії Надія Мезей, вибори проходили без порушень й казусів. Однак був випадок, коли один виборець не знайшов себе у списках. Серед тих, хто прийшов проголосувати, багато як молодих, так й людей старшого покоління. Як зазначили члени виборчої комісії, аби виконати свій громадянський обов’язок, на дільницю навіть прийшли двоє громадяни, яким за 90 років, – 92-літній Іван Цубера та 99-літній Михайло Головчук. На цій дільниці голосував й відомий дубівчанин, стронгмен Денис Бережник. Спортсмен каже, що приїхав з Хуста до рідного селища, аби віддати свій голос за процвітаюче майбутнє України.
Не було виявлено порушень й на дільниці, що знаходилася в актовому залі Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1. Оскільки приміщення просторе з достатнім освітленням, то тут працювати членам виборчої комісії та спостерігачам було комфортно. Як повідомила голова комісії Світлана Чендей, троє осіб не змогли проголосувати, оскільки не знайшли себе у списку виборців. Загалом, на дільниці зареєстровано 2306 виборців, з них 9 громадян, які голосували вдома.
А ось на дільниці, що була розміщена у актовому залі ЗМТ, не змогли скористатись правом обирати президента близько 10 громадян, бо їх імена не були занесені до списку виборців. Тож люди поверталися з дільниць незадоволеними.
Як зазначила голова комісії Мар’яна Фіцай, загалом, у списку виборців зареєстровано 2060 громадян, з них 5 осіб голосували вдома.
На дільниці, що «прописалася» у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., виборчий процес проходив теж без порушень. Хоч і тут не всі охочі проголосувати знаходили свої імена у списку виборців. Про це зазначив голова комісії Микола Антонов. Загалом, на цій дільниці зареєстровано 1844 виборців, з них 13 – голосували вдома.
Ще одна дільниця знаходилася у с. Нижній Дубовець, там до списку виборців було внесено 879 громадян. Виборчу комісію очолила Алла Комар. Як зазначають спостерігачі, на цій дільниці також виборчий процес проходив  без порушень.
Надвечір, після 16 години, виборців на всіх дільницях селища дещо побільшало.  Однак, за  даними з офіційного сайту ЦВК, на всіх 5 виборчих дільницях здійснили свій громадянський обов’язок лише 39,5% виборців. Так, загальна кількість виборців, – 8560, а прийшли на вибори всього 3382 дубівчан.
Результати голосування такі: найбільшу кількість голосів –1579 (46,68 %) від дубівчан отримав кандидат Володимир Зеленський. Друге місце з великим відривом – 418 голосів (12,36 %) набрала Юлія Тимошенко. Закриває трійку лідерів Юрій Бойко, який набрав  400 голосів (11,82 %), за Петра Порошенка проголосувало 334 (9,87%)  дубівчан.
Л.БІЛАК.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.