Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Чимало буштинців зосталися в пасиві

Чимало буштинців зосталися в пасиві

14:42, 08.04.19
197
Тячівщина
31 березня, здається, навіть погода пішла назустріч виборцям, спонукаючи їх до активного політичного  волевиявлення. Проте зрання на виборчих дільницях, розташованих у Буштинській ЗОШ І-ІІІ ст., було малолюдно. Пожвавлення почало наростати після завершення в храмах служби Божої, й для членів дільничних комісій розпочався повноцінний робочий процес. Слід віддати належне їхній уважності, ввічливості, щирому бажанню кожному допомогти, шанобливо порадити й скерувати до місця видачі бюлетенів.  Варті доброго слова й організатори процесу, адже голосування відбувалося у світлих, просторих приміщеннях. І все ж віддати свій голос за завтрашній день країни і своє в ній майбутнє вирішили й змогли далеко не всі – з 1824 виборців, занесених, зокрема, у списки на виборчій дільниці 210480, свій громадянський обов’язок виконали лишень 840 осіб. Правда, в значної частини тих,  що  зосталися в пасиві, на це була об’єктивна причина – перебування за межами країни, на заробітках. До суб’єктивних можна віднести особисті обставини, відсутність у списках, згідно власних переконань, «гідного» кандидата, розчарування  тощо.

За ходом виборів   на дільниці наглядали 10 спостерігачів – від різних політичних сил, й практично ні в кого не було серйозних зауважень до процесу. Належно справлялися зі  своїми обов’язками заступник голови комісії М.П.Пацкан, секретар О.В.Микуляк, всі члени комісії. 
Друга хвиля активності тривала між  шістнадцятою і сімнадцятою годиною, коли багато хто вирішив у теплу пообідню пору «вийти в село», й водночас висловити свою підтримку  кандидату, з яким пов’язані певні сподівання.
Підрахунок тривав до 24.00. Його результати засвідчили плюралізм думок з переважанням у бік трьох основних претендентів на найвищий пост держави: своє «так» 322 громадян сказали Володимиру Зеленському, 153 – Юлії Тимошенко, 90 – Петру Порошенку.
До восьми виборців, які через поважний вік та хвороби не могли прийти на дільниці, члени комісії разом зі спостерігачами навідалися за місцем проживання. Кілька чоловік прийшли без паспортів, тому бюлетенів вони не отримали
Загалом, минулося без ексцесів і великих непорозумінь, жодних перепон для волевиявлення виборців не виникало. І, як з’ясувалося згодом, більшість із них прагнуть новизни, пов’язаної з новим керівництвом держави.
Валентин Гоздо, голова дільничної комісії №210480.
P.S. Узагальнені результати голосування на усіх трьох дільницях смт Буштино такі: за В.Зеленського віддали голос 37,49%(1007 чол.), за Ю.Тимошенко – 16,90% (454), за П.Порошенка – 12,92% (347). Наступними в цьому списку є – А.Гриценко – 7,41% (199), Ю.Бойко – 6,07% (163), І.Смешко – 5,03% (135), О.Ляшко – 3,95 (106). Недійсними були визнані 64 бюлетені. У списки виборців були внесені 6092 особи, проголосували 2686, тобто 44,09%.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.