Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » У Тячеві відбулася міжнародна українсько-угорська бізнес-конференція

У Тячеві відбулася міжнародна українсько-угорська бізнес-конференція

10:59, 15.04.19
358
Тячівщина / Економіка / Події
Минулого четверга в м.Тячів відбулася четверта, уже традиційна щорічна бізнес-конференція за участі представників підприємництва двох країн - України та Угорщини.


Організатором заходу виступив Верхнотисянський клуб підприємців, який сприяє розвитку місцевого бізнесу, і, зокрема, його директор Йосип Сава.  
У зібранні взяли участь  голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, заступник голови районної ради Ігор Грабарь, міський голова Іван Ковач та його перший заступник Іван Клебан, керівники структурних підрозділів адміністрації та приватні підприємці Тячівщини. 
Від угорців приїхали представники потужних компаній, а також поважні гості - генеральний консул Консульства Угорщини в м. Берегово Матяш Сіладі та аташе із зовнішньоекономічних питань консульства Александра Чізмадіа , представник благодійного фонду «Центр економічного розвитку Закарпаття «Еде Еган» Золтан Лендєл.  
Розпочалась міжнародна конференція  зі звучання гімну України та Угорщини й офіційних привітань. 
Як наголосив генеральний консул Матяш Сіладі, з угорської сторони докладається чимало зусиль для реалізації інвестиційних проектів у галузі розвитку туризму, водного та сільського господарства, інфраструктури Закарпаття. І консульство відкрите для всіх підприємців, які мають намір налагоджувати та покращувати транскордонне співробітництво, радо сприятиме у вирішенні назрілих питань у цьому напрямку.
Міський голова Іван Ковач відмітив важливість проведення заходів такого формату, де зустрічаються представники бізнесових кіл двох сусідніх країн, що дає можливість дізнатися про тенденції розвитку підприємництва та налагоджувати партнерські відносини. 
Голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук запевнив, що керівництво району робить все можливе для залучення інвестицій у район. Адже такі вкладення позитивно відображаються на розвитку економіки, створенні нових робочих місць і поповненні бюджету.
-– Дуже приємно, що такі заходи вже декілька років поспіль відбуваються у нас на Тячівщині. Сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч допоможе налагодити зв’язок між підприємцями, і ми будемо раді співпраці в різних сферах діяльності, – наголосив Василь Дем’янчук.
На  сприянні з боку депутатського корпусу Тячівської районної ради в цьому напрямку акцентував і заступник голови ради Ігор Грабарь. А також висловив побажання проводити подібні заходи і для представників органів місцевого самоврядування, аби й ті мали можливість переймати європейський досвід розвитку.
Про діяльність фонду «Еде Еган» розповів Золтан Лендєл, наголосивши, що основною його метою є сприяння підприємницькій діяльності, створенню нових робочих місць, поліпшенню добробуту населення Закарпаття. Допомога від угорського уряду була надана вже близько тисячі підприємцям, які змогли налагоджувати й розвивати  бізнес. На часі питання щодо спрощеної процедури надання допомоги і розширення сфер діяльності та майбутні перспективні напрямки фінансування   тощо. 
Відтак представники бізнес-кіл з Угорщини та України поділилися досвідом управління й господарювання, показали відео - презентації й аналізували роботу підприємств. Свої інвестиційні пропозиції представили: Ендре Бітай (VIKUV ZRT), представник ТОВ «Царська долина»,  Олег Палінкаш («Династія») та ін.
Також перший заступник міського голови Іван Клебан розповів про можливості розвитку приватного підприємництва в Тячівській ОТГ і проект отримання питної води та водовідведення в місті тощо. Інвестиційний потенціал  Тячівського району представила в.о. начальника відділу ЗЕЗ, інвестицій, туризму та рекреації Тячівської РДА  Діана Мойш.     
Присутні у залі мали можливість обмінятися думками й обговорити умови  налагодження співпраці.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.