Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Відбулася нарада керівників дошкільних закладів освіти

Відбулася нарада керівників дошкільних закладів освіти

16:02, 23.04.19
405
Тячівщина / Освіта
17 квітня  2019 року голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем’янчук взяв участь в нараді керівників дошкільних навчальних закладів. 


Керувала роботою засідання начальник управління освіти РДА Марія Думнич. Було розглянуто ряд актуальних  питань.
З питання щодо організації роботи та дотримання вимог  праці, безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти інформувала начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління РДА Н.Мацола. 
Про порядок зарахування дітей в інклюзивні та спеціальні групи закладів дошкільної освіти розповіла директор ІРЦ В.Стойка. 
Голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук звернув увагу на вирішення актуальних питань дошкільної освіти, зокрема, що стосуються фінансування бюджетних закладів, їх матеріально-технічного забезпечення та охоплення дітей дошкільною освітою, перспектив розвитку  галузі в районі тощо.
Очільник Тячівщини відмітив чимало позитивних змін, пов’язаних з реформуванням освіти у напрямку запровадження сучасних методів навчання та створення відповідних умов для виховного процесу, і робота в цьому напрямку триватиме й надалі.  
Начальник управління освіти РДА Марія Думнич, ведучи мову про контроль за діяльністю закладів дошкільної освіти, наголосила на необхідності дотримання виконавської та трудової дисципліни всіма учасниками навчально-виховного процесу. 
 Акцентувала на важливості обговорюваних питань та персональній відповідальності керівників дошкільних закладів за їх виконання.
 Прийняті відповідні рішення, надані доручення та визначені виконавці.
Прес-служба Тячівської РДА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.