Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Долучилися до благородного руху

Долучилися до благородного руху

12:08, 10.06.19
132
Тячівщина / Благодійництво / Здоров'я
14 червня відзначатимемо Всесвітній день донора. До цієї дати була приурочена доброчинна акція в Руськополівській АЗПСМ, організована відділенням переливання крові Тячівської РЛ №1 (зав. В.Ю.Йовдій).


Напередодні серед мешканців дільниці було проведено роз’яснювальну роботу щодо безоплатного донорства та про необхідність активізації  благородного руху. І знайшлося немало сельчан, які зголосилися здати безкоштовно кров тим, хто її потребує.
Йдеться, зокрема, про медпрацівників М.І.Дубей, Л.Я.Корсак, А.В.Козичко, М.М.Чорбу, а також мешканців села В.В.Патяник, В.Ю.Кушніренко, В.В.Ребрій, М.М.Ціпкало.
Велике спасибі їм усім за благодійність та милосердя, за подаровану часточку душі, можливість рятувати  людські життя.
Колектив медпрацівників Руськополівської АЗПСМ висловлює щиру подяку депутату обласної ради, приватному підприємцю і просто людині з великим серцем  Івану Михайловичу Куцині за спонсорську допомогу в організації заходу – надання  донорам продуктових пакетів.
М.Чорба, зав. Руськополівської АЗПСМ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.