Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват звернулись до Новака

Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват звернулись до Новака

14:07, 10.06.19
201
Тячівщина / Влада / Суспільство / Інфраструктура
Автошлях Н-09, сполученням «Мукачево-Рогатин», в Закарпатті має протяжність 207 км. Дорога  проходить через всю область і приймає на себе переважну частину пасажирських та вантажних переведень, з’єднує  Закарпаття з Івано-Франківською та Львівською областями. Ця дорога має для Закарпаття велике значення, як в розвитку економіки, так і туризму. У зв’язку зі зміною проїзду важковагового транспорту до Румунії та Угорщини, на трасу  навантаження зросло ще більше.

Щорічне збільшення  трафіку, розвитку логістики – з одного боку, хронічного недофінансування дорожньої галузі – з іншого призвели до катастрофічного стану дороги «Мукачево-Рогатин». Тут проїжджає від  6800 до 12 300 автомобілів на добу. При цьому, капітально ця дорога ремонтувалася 25 років тому.
На окремих ділянках дороги досі не  завершені ремонтні роботи після катастрофічних паводків 2007-2008 рр. Вкрай погіршився стан дороги після цьогорічної зими.
Привести  дорогу до ладу можна або капітальним, або ж, принаймні, вдосконаленим середнім поточним ремонтом.
На справжню небезпеку перетворилися мостові переправи в смт Тересва та Буштино, які потребують капітального ремонту.
Через катастрофічний стан дороги в області постійно створюється соціальна напруга, жителі блокують та перекривають трасу, вимагаючи ремонту.
Враховуючи значення дороги Н-09 Мукачево-Рогатин, Службою автодоріг ще у 2015 році було вирішено розпочати ремонт всієї ділянки автодороги в області, виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено тендер та заключено договір з переможцем. За 2016 – 2018 рр. підрядники  виконали 60,3 км дорожного покриття на загальну суму  414 млн. грн. На інших 147 км дороги  виконувалися лише роботи з ліквідації ямковості. За останні три роки в Службі автодоріг на поточний середній ремонт виділялося в середньому по 138 млн. грн. на рік.  При таких темпах фінансування ремонт дороги триватиме роками.  Щоб завершити ремонт цієї дороги, протягом 5 років, в області щорічно на ці потреби потрібно фінансування не менше 500 млн. грн. На 2019 р. заплановане фінансування в сумі 285,5 млн. грн., з яких 26,5 млн. на завершення робіт та введення в експлуатацію мосту в с. Буштино, що  дозволить вирішити одну з болючих проблем. На продовження поточного середнього ремонту дороги – 262 млн. грн.
Народні депутати від Закарпаття – Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват звернулися до Голови Укравтодору Славоміра Новака,з проханням в терміновому порядку вирішити питання додаткового виділення для  ремонту Мукачево-Рогатин 500 млн грн та додатково 50 млн.грн. для латання ям,  що дозволить, принаймні, зменшити соціальну напругу  в регіоні та приступити до  ремонту дороги.
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.