Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » На семінарі йшлося про фінансову підтримку розвитку сільського господарства

На семінарі йшлося про фінансову підтримку розвитку сільського господарства

15:33, 24.06.19
228
Тячівщина
18 червня у малому залі райдержадміністрації при голові РДА В.Дем’янчуку представниками департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА (В.Тереля – заступник директора департаменту, Н.Кіш – начальник відділу тваринництва, С.Павлик – начальник відділу землеробства) проводилася нарада-семінар на тему «Державна підтримка розвитку фермерських господарств, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та підтримка тваринництва у 2019 році», з метою максимального залучення до участі у державних програмах товаровиробників – фермерських господарств, фізичних осіб, які утримують молодняк великої рогатої худоби.

Участь у нараді взяли директор Закарпатського відділення українського державного фонду підтримки фермерських господарств М.Хрипта, керівник благодійного фонду Карпатського регіонального центру дорадництва Л.Шурковська, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Ю.Дан, відповідальні спеціалісти органів місцевого самоврядування з питань оформлення дотації фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби, керівники та представники фермерських господарств району.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова РДА В.Дем’янчук, який наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи органами місцевого самоврядування  серед населення щодо можливості отримання фінансової підтримки з державного бюджету, адже це дає мотивацію для розвитку сільського господарства та виготовлення якісної тваринницької продукції. 
Зокрема, на нараді надавалися роз’яснення щодо порядку використання коштів відповідно до постанов КМУ від 07.02.2018 року №106 (зі змінами поточного року постанови КМУ від 30.01.2019 року №126), від 15.07.2005 року №587 (зі змінами поточного року постанови КМУ від 30.01.2019 року №91), від 01.03.2017 року №130 (зі змінами поточного року постанови КМУ від 30.01.2019 року №123), від 30 січня 2019 року №110 «Про внесення змін до постанови КМУ від 7 лютого 2018 року №107», яка набрала чинності від 22.02.2019 року.
Окремо було звернуто увагу на переваги адаптації до законодавства ЄС та можливості покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запровадження фінансового інструменту «аграрні розписки».  
Юрій Дан, начальник відділу агропромислового розвитку Тячівської РДА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.