Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » На семінарі йшлося про фінансову підтримку розвитку сільського господарства

На семінарі йшлося про фінансову підтримку розвитку сільського господарства

15:33, 24.06.19
606
Тячівщина
18 червня у малому залі райдержадміністрації при голові РДА В.Дем’янчуку представниками департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА (В.Тереля – заступник директора департаменту, Н.Кіш – начальник відділу тваринництва, С.Павлик – начальник відділу землеробства) проводилася нарада-семінар на тему «Державна підтримка розвитку фермерських господарств, сільськогосподарської обслуговуючої кооперації та підтримка тваринництва у 2019 році», з метою максимального залучення до участі у державних програмах товаровиробників – фермерських господарств, фізичних осіб, які утримують молодняк великої рогатої худоби.

Участь у нараді взяли директор Закарпатського відділення українського державного фонду підтримки фермерських господарств М.Хрипта, керівник благодійного фонду Карпатського регіонального центру дорадництва Л.Шурковська, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Ю.Дан, відповідальні спеціалісти органів місцевого самоврядування з питань оформлення дотації фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби, керівники та представники фермерських господарств району.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова РДА В.Дем’янчук, який наголосив на важливості проведення роз’яснювальної роботи органами місцевого самоврядування  серед населення щодо можливості отримання фінансової підтримки з державного бюджету, адже це дає мотивацію для розвитку сільського господарства та виготовлення якісної тваринницької продукції. 
Зокрема, на нараді надавалися роз’яснення щодо порядку використання коштів відповідно до постанов КМУ від 07.02.2018 року №106 (зі змінами поточного року постанови КМУ від 30.01.2019 року №126), від 15.07.2005 року №587 (зі змінами поточного року постанови КМУ від 30.01.2019 року №91), від 01.03.2017 року №130 (зі змінами поточного року постанови КМУ від 30.01.2019 року №123), від 30 січня 2019 року №110 «Про внесення змін до постанови КМУ від 7 лютого 2018 року №107», яка набрала чинності від 22.02.2019 року.
Окремо було звернуто увагу на переваги адаптації до законодавства ЄС та можливості покращення доступу до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгосптоваровиробників шляхом запровадження фінансового інструменту «аграрні розписки».  
Юрій Дан, начальник відділу агропромислового розвитку Тячівської РДА.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.