Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Вирішували, що робити з безпритульними тваринами

Вирішували, що робити з безпритульними тваринами

14:48, 01.07.19
144
Тячівщина / Місцеве самоврядування / Важливо
25 червня під головуванням в.о голови Тячівської РДА відбулось позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при РДА.

Говорили про стан здійснення контролю за утриманням домашніх тварин, регулювання чисельності безпритульних тварин на території району та затвердження комплексного плану профілактики сказу в районі на 2019-2023 роки.
З питань порядку денного доповідав начальник Тячівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області І.І.Микулянець.
Державна Надзвичайна протиепізоотична комісія при РДА прийняла рішення доповідь керівника взяти до уваги. Очільникам ОТГ, селищним та сільським головами, комунальним службам району доручено забезпечити та здійснювати контроль за дотриманням громадянами, підприємствами та установами району вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та «Правил тримання собак, котів та хижих тварин у населених пунктах України». Порушників вищевказаних правил притягувати до адміністративної відповідальності, що передбачено ст. 154 КУпАП.
Також вони мають здійснити всі можливі заходи для створення (відкриття) пунктів відлову і притулків для безпритульних тварин, для чого винести питання їх відкриття та фінансування на розгляд сесій місцевих рад із залученням меценатів, спонсорів та інших джерел фінансової допомоги, не заборонених чинним законодавством України.
Слід забезпечити регулювання чисельності безпритульних тварин згідно зі ст. 23, 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» від 21.02.2006 р. та пп.15, 17, 18, 19 «Правил утримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах України», а також з подальшим їх триманням в новостворених притулках для безпритульних тварин, а також затвердити комплексний план профілактики сказу в Тячівському районі на 2019-2023 роки.
Контроль за виконанням даного рішення покладено на заступника голови комісії, начальника Тячівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області І.І.Микулянця.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.