Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Сервісний центр для пенсіонерів

Сервісний центр для пенсіонерів

10:40, 22.07.19
129
Тячівщина / Важливо
9 липня начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек відкрила в Тячеві та Хусті сервісні центри  (відділи обслуговування громадян) головного управління Пенсійного фонду України в області.


Тут проведено капітальні ремонти приміщень, встановлено сучасну оргтехніку, створено всі умови як для відвідувачів, так і для працівників. Приміщення розділено на дві зони – робочу і для відвідувачів. Не забули і про людей з особливими потребами, встановлено звукові маячки «метроном», інформаційні покажчики шрифтом Брайля тощо. Ведеться відеоспостереження, що дозволяє керівництву відслідковувати весь робочий процес і оперативно реагувати на проблемні питання, що можуть виникати. Для відвідувачів встановлено телевізори, по яких демонструються відеоролики на пенсійну тематику, роз’яснення пенсійного законодавства тощо. До слова, оформлення приміщень витримано в кольоровій гамі Пенсійного фонду, для працівників запроваджено дрес-код.
– Вже відкрито такі оновлені сучасні сервісні центри у Великому Березному і Виноградові, – каже Анастасія Пентек. – На черзі ще п’ять, які також відремонтовано і обладнано відповідно до сучасних вимог. Для нас важливо забезпечити високий рівень надання всіх пенсійних послуг, створити комфортні умови для відвідувачів, відповідно до Стандартів обслуговування громадян.
Сергій Данилич, що очолив Тячівський відділ обслуговування громадян, інформує, що сервісний центр обслуговуватиме 62 населені пункти (18 мають статус гірських), в яких мешкає понад 32,8 тисячі пенсіонерів.  
Нагадаємо, що наприкінці червня завершилась реорганізація органів Пенсійного фонду України в Закарпатській області: ліквідовано об’єднані управління в районах і місті Ужгороді, натомість створено відділи обслуговування громадян (сервісні центри), відділи з питань призначення та перерахунків пенсій та відділи з питань виплати пенсій. Їх приєднано до головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Відтак із 27 червня 2019 року в області функціонує одна юридична особа – Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області, в якому сконцентрована вся управлінсько-адміністративна робота. На місцях в районах і обласному центрі надаватимуться безпосередньо пенсійні послуги.
Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.