Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Проведено навчання у форматі групи взаємопідтримки прийомних батьків

Проведено навчання у форматі групи взаємопідтримки прийомних батьків

09:55, 05.08.19
78
Тячівщина / Влада / Суспільство
Минулого тижня в Ужгороді відбулося навчання для керівників системи центрів соціальних служб з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, ініційоване обласним центром соціальних служб.  31.07.2019р. аналогічне навчання у форматі групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків - вихователів  проведено Тячівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у малому залі райдержадміністрації. А саме: директором ТРЦСССДМ Мариною Поп та фахівцем з соціальної роботи Сніжаною Продан.  
У засіданні взяли участь в.о. голови райдержадміністраціі Михайло Полажинець, що відповідає за питання соціальної сфери, та представник служби у справах дітей Сніжана Маханець. 
Наголошено, що у 2019 році Уряд країни продовжує реалізацію програми купівлі/будівництва житла для дітей-сиріт. Умови надання для всіх зацікавлених –- у Постанові КМУ 616 від 26.06.2019р.
Обговорено й інші нормативно-правові питання щодо функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також можливості проходження у вересні-жовтні поточного року навчання з метою підвищення кваліфікації та виховного потенціалу прийомних батьків та батьків - вихователів 
 Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.