Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Депутатська комісія райради вивчала стан доріг у районі

Депутатська комісія райради вивчала стан доріг у районі

12:22, 19.08.19
89
Тячівщина / Влада / Інфраструктура
На двадцятій позачерговій сесії сьомого скликання  Тячівської райради, яка відбулася 8 серпня ц.р., депутати ініціювали створення тимчасової комісії з вивчення стану доріг у Тячівському районі. 

Відповідно до розпорядження голови райради від 09.08.19 р, №34, до її складу увійшли такі депутати: Олег Палінкаш, Олександр Продан (співголови), Дмитро Буга, Василь Каганець, Іван Келемен та Віктор Погар. 
Відтак 13 серпня комісія за участі представника РДА здійснила обстеження дорожньої інфраструктури району у напрямку таких населених пунктів: Бедевля - Біловарці - Нересниця - Ганичі - Угля - Велика Уголька - Колодно - Дулово - Теребля - Новобарово - Буштино - Солотвино та ін. 
Було зафіксовано найбільш проблемні відрізки автошляхів, а також мостів, які потребують негайних ремонтів. 
Окрім того, депутати навідались у «Тячіврайавтодор», де ознайомилися з ситуацією у філії щодо виконання поточних робіт з відновлення дорожнього полотна в ряді сіл району. 
Як наголосив начальник служби Василь Варга, на сьогодні підприємство має чимало замовлень, які частково вже й виконані, однак перебої з фінансуванням гальмують їх продовження. Очікують кошти від замовника, щоб надалі виплатити працівникам зарплату та закупити необхідні матеріали для подальшої роботи.
Водночас потрібно розпочинати підготовку до зими та заготовляти необхідну кількість суміші для підсипки й утримання доріг у цей період тощо.                                 
За висновками депутатської комісії цього дня, найбільш проблемними в районі залишаються дороги обласного значення, які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг і потребують капітального оновлення.  Що стосується  доріг, які знаходяться на балансі району, то проведені всі  тендерні процедури і здійснюється їх ремонт.                            
В аварійному стані перебувають і мости на автотрасі міжнародного значення «Мукачево-Рогатин» в напрямку смт  Буштино та села Бедевля, дорозі місцевого значення в урочищі Занівка тощо. Негайного капремонту потребує і сама автотраса в межах Тячівського району.     Як наголосив Олег Палінкаш, висновки і пропозиції депутатська комісія в найкоротший термін подасть до районної ради з подальшим розглядом на другому пленарному засіданні сесії райради і оприлюдненням в ЗМІ.                                              
Відповідним рішенням планується прийняти і направити звернення до обласного і вищого керівництва з проханням щодо негайного реагування і забезпечення фінансування для покращення стану дорожньої інфраструктури  Тячівського району. 
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення.