Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » У прокуратурі підвели підсумки першого півріччя

У прокуратурі підвели підсумки першого півріччя

09:27, 02.09.19
112
Тячівщина
29 серпня у залі засідань Тячівської місцевої прокуратури відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів територіальної юрисдикції Тячівської місцевої прокуратури з порядком денним: «Про стан протидії злочинності на території юрисдикції Тячівської місцевої прокуратури упродовж І півріччя 2019 року та організації діяльності щодо розкриття і досудового розслідування кримінальних правопорушень», яка пройшла під головуванням керівника місцевої прокуратури І.І.Шведа та за участі начальника управління прокуратури області І.Ю.Косея. Також у нараді взяли участь голова Рахівської райдержадміністрації П.В.Басараба та керівники правоохоронних органів Тячівського і Рахівського районів.

Учасники координаційної наради обговорили проблемні питання краю щодо стану боротьби зі злочинністю, у тому числі, протидії злочинним посяганням проти власності, життя та здоров’я особи, кримінальним правопорушенням, вчиненим у сфері запобігання і протидії корупції, бюджетній, лісовій та земельній сферах, щодо незаконного обігу товарів підакцизної групи, а також переміщення таких товарів через державний кордон.
Також на координаційній нараді відзначено проведену певну організаційну та практичну роботу, завдяки якій вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію на території Тячівського та Рахівського районів. Так, рівень злочинності на території Тячівського та Рахівського районів, із розрахунку на 10 тисяч населення, є одним з найнижчих по області та становить: по Тячівському району – 31% (проти 37% у 2018 році), по Рахівському району – 36,3% (проти 34,2% у 2018 році), при 50,9% кримінальних правопорушень в середньому по області.
Так, у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, по Тячівському та Рахівському районах за звітний період зареєстровано 1414 проти 1 534 кримінальних правопорушень, у тому числі, закрито з реабілітуючих підстав 533 проти 566.
Із числа облікованих кримінальних правопорушень, злочини проти життя і здоров’я населення складають 90 проти 118 (або –23,7%), із них: 2 проти 2 очевидних умисних убивств, 8 проти 3 тяжких тілесних ушкоджень. Всі злочини розкриті. При цьому, зменшилась також кількість злочинів проти довкілля – з 38 до 22, злочинів проти власності – з 380 до 295 на території як Тячівського, так і Рахівського районів.
Зменшилося особливо тяжких та тяжких злочинів.
Покращено роботу правоохоронних органів Тячівського та Рахівського районів з виявлення кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів.
Боротьба зі злочинністю, запобігання та профілактика кримінальних правопорушень, захист громадян від злочинних посягань, розкриття злочинів відповідно до вимог Закону України «Про Національну поліцію» та Кримінального процесуального кодексу України є основними завданнями та найголовнішими пріоритетами у діяльності органів Національної поліції. 
Незважаючи на вказане, спостерігається ряд проблемних питань, які потребують негайного вирішення спільними зусиллями.
Загалом, за результатами наради прийнято комплекс спільних заходів, спрямованих на вжиття невідкладних заходів щодо зміцнення законності та правопорядку, підвищення ефективності протидії злочинності і корупції на території юрисдикції місцевої прокуратури, покращення стану досудового розслідування у слідчих підрозділах органів Національної поліції та прокурорського нагляду за додержання законів під час проведення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства. 
І.Швед, юрист 1 класу, керівник Тячівської місцевої прокуратури.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення.