Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Обговорили питання реорганізації лікарні, зміни до бюджету та звіт керівника «Водоканалу»

Обговорили питання реорганізації лікарні, зміни до бюджету та звіт керівника «Водоканалу»

09:33, 16.09.19
155
Тячівщина / Економіка / Події / Сільське життя
10 вересня відбулося пленарне засідання XXVI сесії Дубівської селищної ради VII-го скликання. Вів зібрання селищний голова Василь Носа.
Найперше, присутні заслухали звіт в.о.директора КП ДПВ Івана Савули.Відмітив, що наразі робота водоканалу незадовільна. Оскільки підприємство має велику заборгованість за спожиту електроенергію, його відключено від електропостачання. І поки борг не буде погашено – на підприємстві світла не буде, а отже, й водогін не працюватиме.


Зі слів Івана Івановича, за серпень підприємство спожило електроенергії на суму 21,5 тис. грн. Так, 1,5 тис. грн. КП ДПВ вже оплатило, ще 2 тис грн., які зібрано від абонентів як оплату за водопостачання, буде оплачено. Однак решту – 18 тис. грн. боргу підприємство не зможе погасити самотужки, а разом з тим, водоканал має борги за електроенергію й за попередні місяці. 
Говорив Іван Іванович й про «заморожений» рахунок підприємства, де є наразі 25 тис. грн., про певні напрацювання щодо визнання КП ДПВ  банкрутом, про необхідність підвищити ціни за воду, несправність водогону та інше. Також було обговорено й можливість будівництва нової мережі водогону. Як повідомив селищний голова Василь Носа, кілька років тому районна влада зробила замовлення на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво очисних споруд, де передбачено й збудувати нову мережу водогону. Однак вона не пройшла експертизу й наразі необхідно розробляти нову. Тож селищна рада має намір допомогти «Водоканалу». Попередньо, водогін матиме дві гілки, що проляжуть через вулиці Довгу та Горького, а звідти – до центральної.
Жваве обговорення викликало питання абонентської плати за водопостачання. Як відмітив Іван Савула, КП «Водоканал» має чимало боржників як серед мешканців багатоповерхівок, так і в індивідуальному секторі. Труднощів додає й той факт, що мережа централізованого водогону розбудована хаотично, і відслідкувати, хто з дубівчан у приватному секторі споживає воду з водоканалу, складно.
Вирішено створити відповідну комісію з депутатів та спеціалістів, що будуть здійснювати перевірку та відключати від водогону  абонентів, що не платять за воду.
Затим депутати обговорили питання щодо реорганізації комунального закладу «Дубівська РЛ №2» шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Дубівська РЛ №2» Дубівської селищної ради.
Як пояснив головний лікар Дубівської РЛ №2 Микола Бігунець, реорганізація комунального закладу пов’язана з проведенням реформи системи і закладів охорони здоров’я. З початку наступного року фінансування таких закладів буде на 60% здійснювати Національна служба здоров’я України, на 20% – органи місцевого самоврядування та ще 20% заклад повинен заробити сам.
Депутати одноголосно  підтримали рішення про реорганізацію КЗ «Дубівська районна лікарня №2» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Дубівська районна лікарня №2». Встановлено, що підприємство є правонаступником майна, прав та обов’язків КЗ «Дубівська РЛ №2» та створено комісію з реорганізації КЗ.
Розглянули на засіданні й заяви від отця Іоана Барни та прихожан Петро-Павлівського храму: у одній йшлося про надання дозволу на оренду будівлі колишнього зубопротезного кабінету для розташування бюро ритуальних послуг та іконної лавки, у іншій – про надання дозволу на виготовлення технічної документації для будівництва будинку для пристарілих на місці колишньої ветлікарні. Затверджено відповідні рішення.
Затвердили обранці й положення про пайову участь (внесок) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Дубове та сіл Нижній та Вишній Дубовець, а також прийняли рішення про модернізацію Центру надання адміністративних послуг Дубівської селищної ради, що буде структурним підрозділом селищної ради. Депутати проголосували за відкоригований кошторис благоустрою будинку культури.
Головний бухгалтер селищної ради Ганна Маркусь інформувала про внесення змін до селищного бюджету. Так, субвенцію з районного бюджету у розмірі 100 тис. грн. спрямовано на фінансування поточного ремонту ділянки обласної дороги від Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №2 до с. Красна.
Також збільшено плановий обсяг доходів загального фонду селищного бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини селищного бюджету на суму 470 тис. грн. Ці кошти було розподілено наступним чином: 200 тис. грн. на фінансування об’єкту «Поточний ремонт передньої частини фасаду будинку культури», 20 тис. грн. – на придбання сміттєвих урн у парку та сортувальних контейнерів, 70 тис грн. – на погашення боргу КП «Водоканал» за електроенергію,  решту – на оплату праці працівникам селищної ради, будинку культури та дитсадків, а також видатки на відрядження вихователям.
Затверджено й збільшення планового обсягу в  дохід спеціального фонду селищного бюджету за рахунок коштів від продажу земельних ділянок у сумі 500 тис. грн. Ці кошти підуть на капітальний ремонт території біля будинку культури. Також депутати затвердили  рішення про спрямування залишків коштів селищного бюджету спецфонду. Проголосували за виділення матеріалів для поточного ремонту  комунальної дороги по вулиці Синявка.
Наприкінці народні обранці розглянули земельні питання.
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.