Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » Мова про тепло, військовиків і безпеку

Мова про тепло, військовиків і безпеку

10:25, 30.09.19
114
Тячівщина / Влада / Суспільство / Захист Вітчизни
Понеділкова нарада, яку провів в.о. голови Тячівської РДА М.Полажинець, розпочалася з приємної звістки: завідуючого відділом культури РДА В.А.Гудака  нагороджено грамотою Закарпатської ОДА у зв’язку з 50-річчям та за досягнуті успіхи у сфері культури району. 
Участь у нараді взяли заступник голови РДА В.Погар, керівник апарату РДА Б.Макусій, в.о. голови районної ради І.Грабарь, керівники структурних підрозділів РДА, установ, організацій району.

Перед обговоренням питань порядку денного слово надали військовому комісару Тячівського райвійськкомату підполковнику Ю.Клюшнику. Він інформував про участь резервістів та військовозобов’язаних району у навчальних зборах з територіальної оборони. Відзначив, що найкраще із відбором справилися у Тячівській ОТГ, Буштинській селищній, Бедевлянській сільських  радах  та Брустурянському ЛМГ. А з Тернова поїхав на місце збору сам сільський голова В.Кустрьо. Однак райвіськком зауважив, що з Тячівщини відправлено дуже мало резервістів – всього 34 відсотка.
З першого питання порядку денного «Про стан підготовки господарського комплексу та бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.» інформувала керівник структурного підрозділу РДА К.Фаловська. Йшлося про обстеження і випробування теплотрас та котлів на об’єктах бюджетної сфери, створення потрібних запасів палива, придбання модемів до газових лічильників тощо. Її інформацію доповнили керівники районних бюджетних галузей: освіти – М.Думнич, культури – В.Гудак, медичної – Є.Шелевер та Т.Лебедєва.
Про стан техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності інформували керівники структурного підрозділу з надзвичайних ситуацій РДА В.Бокотей та пожежно-рятувальної служби  – М.Горбан.
Йшлося на нараді  про соціальне забезпечення та медичне обслуговування учасників АТО, членів їх сімей. З цього приводу в.о. начальника відділу охорони здоров’я РДА Є.Шелевер повідомив, що для  учасників АТО у некомерційному КЗ «Райполіклініка» працює «Єдине медичне вікно», куди з початку року звернулося 102 особи, лікували  – 52. Медикаментами їх забезпечено.
В.о. голови районної ради І.Грабарь повідомив про сесію районної ради, яка відбудеться на початку жовтня, де затверджуватимуть державні програми, вирішуватимуть питання про кошти на територіальні центри з обслуговування соціально незахищених громадян, будівництво внутрішніх вбиралень у школах, ремонт 8-ми АЗПСМ, введення платних послуг у КЗ «Райполіклініка» тощо.
З обговорених питань дано відповідні доручення.
О.Фіцай.


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.